Yükleniyor...

Elon Musk’ın Bir Tweetinde Gizli DOGE Mesajı Verdiği Söyleniyor

Bir Twitter kullanıcısı, Tesla CEO’su Elon Musk’ın son tweetinde Dogecoin ile ilgili gizli bir mesaj paylaştığını düşünüyor.

dogecoin 1

Bir Twitter kullanıcısı, Tesla CEO’su Elon Musk’ın son tweetinde Dogecoin ile ilgili gizli bir mesaj paylaştığını düşünüyor.

Dogecoin hayranı olduğu bilinen ve sosyal medyadaki mesajlarıyla DOGE fiyat hareketlerini etkileyen Tesla’nın başkanı Elon Musk, bu kez DOGE ile ilgili olmadığı gözüken bir tweet paylaştı.

Tweette Musk, kötüye kötülükle cevap vermemek gerektiğini, yöntemin çok güçlü bir fikir olduğunu, çünkü bu şekilde davranmanın kişinin intikam döngüsünü bitirdiğini dile getirdi.

Ancak bir Twitter kullanıcısı esprili bir şekilde Musk’ın bu tweetinde Dogecoin ile ilgili gizli bir mesaj olduğunu söyledi.

Takipçileri, Musk’ın Tweetleriyle Eğleniyor

Yatırımcı olduğu söylenen 232.100’den fazla takipçisi olan @greg16676935420 isimli Twitter kullanıcısı, esprili bir şekilde Musk’ın bu tweet’inin sözleri arasında “DOGE güçlüdür” ifadesini sakladığını aktardı.

Ancak başka bir kullanıcı ise Musk’ın tweet’inin, DOGE’un değil ETH’nin güçlü olduğu anlamına geldiğini belirtti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner