Yükleniyor...

Ethereum (ETH) Balinaları, 8,4 Milyon Dolarlık ApeCoin (APE) Satın Aldı

WhaleStats'ın verilerine göre, iki büyük Ethereum balinası son birkaç saat içinde 600.

ape

WhaleStats’ın verilerine göre, iki büyük Ethereum balinası son birkaç saat içinde 600.000 ApeCoin (APE) (yaklaşık 8.4 milyon dolar) satın aldı.

Verilere göre ilk işlem en büyük 20. Ethereum balinasından, ikinci işlem ise 10. en büyük balina tarafından gerçekleştirildi.

İki gün önce piyasaya sürülen APE, kısa sürede kripto topluluğunun yoğun ilgisiyle karşılaştı. Token, 17 Mart’ta ünlü NFT koleksiyonu Bored Ape Yacht Club tarafından duyuruldu.

APE, düşüşe geçmeden önce Binance borsasında 18.05 dolara kadar yükseldi. Varlık yazı kaleme alındığı sırada 13.99 dolar üzerinden işlem görüyor.

Bored Ape NFT’lerine olan talep oldukça yüksek olduğundan, ApeCoin’e olan ilgi de artmaya devam ediyor. Taylor Swift ve Drake gibi ünlü yıldızların arkasındaki plak şirketi Universal Music Group, Bored Ape Yacht Club NFT koleksiyonundan Bored Ape 5537’yi satın aldığını duyurdu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner