Yükleniyor...

Elon Musk’tan dikkat çeken paylaşım: XRP ordusu harekete geçti!

Elon Musk'ın sosyal medya paylaşımı XRP topluluğunu harekete geçirdi.

elon musk'tan dikkat çeken xrp paylaşımı

Elon Musk’ın sosyal medya paylaşımı XRP topluluğunu harekete geçirdi. Musk, XRP ordusundan bir kez daha olumlu tepki almayı başardı.

X (eski adıyla Twitter) sosyal medya sahibi ve Tesla CEO’su Elon Musk, yaptığı bir paylaşımla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Musk’ın X uygulama logosunun yer aldığı yeni bir kısa video paylaşması kripto topluluğunun ve özellikle de XRP ordusunun hararetli tepkisine yol açtı.

Topluluk üyeleri uygulamanın X sembolünün XRP logosuna olan çarpıcı benzerliğine bir kez daha dikkat çekti. Bu kez @XRPcryptowolf ve diğer Ripple hayranlarının yanı sıra , yeniden markalanan HTX hesabı (eski adıyla Huobi), Safepal Wallet ve diğerleri de X patronunun gönderisine yanıt verdi.

Öte yandan Ripple topluluğu, Musk’ın favori kripto para birimi Dogecoin hakkında tweet attığında çoğunlukla yorum bırakan DOGE ordusunun aksine, gönderilere yanıt veren en aktif topluluk olarak görülüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner