Yükleniyor...

Emin Gün Sirer, Stars Arena’nın arkasında durdu

Avalanche'ın (AVAX) arkasındaki şirket olan Ava Labs'ın CEO'su Emin Gün Sirer, hacklenen Stars Arena'nın arkasında durdu.

Emin Gün Sirer Ava Labs

Avalanche’ın (AVAX) arkasındaki şirket olan Ava Labs’ın CEO’su Emin Gün Sirer, hacklenen Stars Arena’nın arkasında durdu.

Uzun süredir sessizliğini koruyan Avalanche ekosistemi, Stars Arena’nın hype yakalamasıyla popülerlik kazandı. Avalanche ekosisteminde artan ağ aktivitesi, AVAX fiyatının da yükselmesine yol açtı. Avalanche projesinin arkasındaki şirket olan Ava Labs CEO’su Emin Gün Sirer, platforma sık sık destek veren paylaşımlarda bulundu.

Her şey yolunda giderken, gündem Stars Arena’nın hacklenmesiyle sarsıldı. Platformdan 3 milyon dolarlık AVAX çalındı ve kullanıcılar zarar etti. Ava Labs CEO’su Sirer ise hack sonrası Stars Arena’nın arkasında durdu.

Emin Gün Sirer, Stars Arena’ya destek verdi

Avalanche’ın (AVAX) geliştiricisi Ava Labs’ın CEO’su Emin Gün Sirer, X platformu üzerinden yaptığı paylaşımlar ile Stars Arena’ya destek verdi.

Sirer, 5 Ekim tarihinde yaptığı X paylaşımında, Stars Arena’nın merkezi sosyal medyadan daha iyi olduğunu belirtmişti. Ayrıca başka bir paylaşımında da uzun zaman sonra bulunduğu en keyifli platformun Stars Arena olduğunu paylaştı.

Sirer’in bu tarz paylaşımları Stars Arena’nın hype kazanmasına katkıda bulundu. Ayrıca, Sirer’in de platformda hesabı bulunuyor.

Hızla büyüyen ve yeni bir furya haline gelen Stars Arena’nın hacklenmesi, kriptonun gündeminde geniş yer buldu. Sirer, hack sonrası yaptığı X paylaşımlarında Stars Arena’nın arkasında durdu.

Ava Labs CEO’su Sirer, 3 milyon dolarlık hackın oldukça az olduğunu belirtti. Ekibin bu durumun üstesinden geleceğini belirten Sirer, kod değişiklikleri için projeye zaman verilmesi gerektiğini aktardı.

Stars Arena’ya desteklerini sürdüren Sirer, Stars Arena’nın 3 milyon dolarlık kaybı kısa sürede karşılayabilecek güçte olduğunu söyledi. Ayrıca Sirer, Wormhole hackında 300 milyon doların çalındığını ve Axie hakkında 625 milyon doların buharlaştığını öne sürdü.

FUD’ları eleştiren Sirer, şunları söyledi;

Yorumları okuyunca, 30 milyar dolarlık bir saldırı olduğunu düşünebilirsiniz. Stars Arena para kazanan kârlı bir hizmettir. Kaybedilen 3 milyon dolar, Stars Arena’nın yaklaşık 10 gün içinde telafi edebileceği bir miktar. En kötü ihtimalle takım 3 milyon dolar borç alıp faiziyle birlikte geri ödeyebilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner