Yükleniyor...

En büyük dogwifhat (WIF) cüzdanı satışa başladı

Dogwifhat (WIF) son 24 saatte yüzde 10,22 düşerek bir analistin memecoin için felaket olabileceğine inandığı seviyeye geriledi.

dogwifhat

Dogwifhat (WIF) son 24 saatte yüzde 10,22 düşerek bir analistin memecoin için felaket olabileceğine inandığı seviyeye geriledi.

WIF şu anda 3,37 dolardan işlem görüyor ve bu, paritenin 27 Mayıs’ta 2,96 doların kısa süreliğine altına düşmesinden yalnızca üç gün sonra geldi. Kripto analisti CryptoJack’e WIF, şu an için tehlike fiyat bölgesinin yüzde 3,7 altında işlem görüyor. CryptoJack, “WIF’in 3,5 doların üzerinde kalması gerekiyor, yoksa bu felaket olabilir. Yatırımcılar dikkatli olun,” diye yazdı 30 Mayıs’ta X gönderisinde.

WIF

Popüler memecoin’de riskler devam ediyor

Bununla birlikte, “Ponzi Trader” takma adlı kripto trader’ı, 4 saatlik fiyat tablosunda bir ters modelin oluştuğuna işaret ederek fiyatın hızlı bir toparlanma döneminin gelebileceğinin sinyalini vererek. “WIF’in bu bölgeden sıçraması üzerine bahse giriyorum.” dedi.

CoinGlass verileri, WIF’in bu 2,96 dolara tekrardan düşmesi halinde 20 milyon değerinde long pozisyonların tasfiye olacağını gösteriyor. Bu gelişme, WIF’deki pozisyonları artırmasıyla birlikte Açık Faizin (OI) son iki ayın en yüksek seviyesi olan 478,39 milyon dolara ulaşmasıyla birlikte geldi.

30 Mart’ta WIF tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4,64 dolara ulaştı. Ortalama 0,32 dolarlık satın alma fiyatıyla 37,62 milyon WIF’e sahip olan en büyük cüzdan sahibi herhangi bir token satmamıştı. Ancak yakın zamanda yapılan bir araştırma sonrasında, CoinStats verilerine göre cüzdan sahibinin o zamandan bu yana varlıklarının yüzde 84’ünü sattığı ve ortalama satın alma fiyatının şu anda yaklaşık yüzde 21 düşüşle 4,31 dolar seviyesinde olduğu ortaya çıktı .

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner