Anasayfa Bitcoin (BTC) En Son 2017'de Görülmüştü! Bitcoin Fiyatı için Heyecanlandıran Gelişme!

En Son 2017’de Görülmüştü! Bitcoin Fiyatı için Heyecanlandıran Gelişme!

Coin360’ın verilerine göre, en büyük kripto para birimi Bitcoin (BTC) son 24 saatte yüzde 5,59 değer kaybetti. Buna karşın son 7 günde ise yüzde 5,25 değer kazandı. Öncü kripto para birimi şu sıralar 11.443,23 dolardan el değiştiriyor.

Bitcoin (BTC) fiyatı dün 10.959 dolara kadar sarktı ve fiyattaki bu düşüşü takip eden saatlerde kripto para borsası Bitfinex’de short emirlerde sert bir düşüş görüldü.

Bitfinex Short Emirler

Bitfinex short emirleri bu seviyeleri en son 2017’nin son haftasında ve 2018’in başlarında görmüştü. Bitcoin (BTC) fiyatı o dönem 20.000 dolara kadar çıkarak tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmıştı.

Birçok analist bunun bir silkeleme hareketi olduğunu ve tüm zamanların en yüksek seviyesine doğru gerçekleşecek olan hareket öncesi dikkat çekici bir gelişme olduğunu belirtiyor. Bu analistlerden birisi de Twitter’daki popüler isim Selcoin. Ona göre Bitfinex’deki short emirlerdeki sert düşüş 17.000-20.000 dolar bandına gitmeden önce gelen önemli bir sinyal.

Şimdi Bitcoin’in yükseliş trendine yeniden girmesi için 12.350 dolar direncini kırması bekleniyor. Bu direncin kırılması öncesinde ise 11.800 dolar direncinin kırılması gerekiyor.

http://www.mersinpergole.com/

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.

En güncel gelişmeleri Telegram grubumuzdan, Twitter hesabımızdan veya Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik'te yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Buradaki yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır.

Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapan, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı seven, araştırmacı, teknoloji aşığı Mekatronik Mühendisi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Haftanın Öne Çıkan Başlıkları

Anlık Piyasa Verileri

-
50.546,300.29%