Yükleniyor...

Enjin’de (ENJ) Neler Oluyor? Büyük Yükseliş Yakın Olabilir!

Metaverse coin'lerinin popüler isimlerinden Enjin (ENJ), yüzde 14'e yakın bir yükseliş göstererek günün en çok değer kazanan altcoin'i oldu.

enj

Metaverse coin’lerinin popüler isimlerinden Enjin (ENJ), yüzde 14’e yakın bir yükseliş göstererek günün en çok değer kazanan altcoin’i oldu.

Metaverse kavramı denildiğinde akla gelen ilk coin’lerden olan ENJ, gün içersinde yüzde 13,63’lük bir artı sergileyerek, son 24 saatin en çok değer kazanan coin’i olmayı başardı. Özellikle de metaverse evreninin coin’i şeklinde bilinen ENJ, uzun zaman sonra böyle bir yükseliş göstererek yatırımcısını adeta canlandırdı.

Bir süredir sessizliğini koruyan metaverse ekosisteminde parlayarak öne çıkan ENJ, büyük yükselişler sergileyebilir mi? Güncel olarak ENJ analizi.

Ekran Resmi 2023 04 07 10.57.03

Enjin (ENJ) Grafik Analizi

Günlük açılış fiyatından sonra ciddi bir anlamda ivme yakalayarak yükselişine geçen ENJ, 0.50 dolar seviyesinden yoğun satış baskısı görerek kısa zamanlı direncinin altına yerleşmiş durumda. Yükseliş yönlü fiyat trendinin devam edilebilmesi için büyük önem taşıyan 0,469 dolar seviyesinin aşılması kısa vadede büyük önem arz ediyor. Büyük tabloya bakıldığında daha sert yükselişlerin beklenmesi için 0,50 dolar seviyesinden gelecek fiyat tepkileri ve yatırımcı psikolojisi ana kriter. Gerçekeşebilecek fiyat düşüşlerinde ise, 0,453 ve 0,437 dolar seviyesinde ENJ alıcıları hareket gösterebilir.

Ekran Resmi 2023 04 07 11.13.58

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner