Yükleniyor...
AL / SAT
StormGain
Anasayfa Altcoin Haberleri Enpara'dan Kripto Para Ticareti Yapan Hesaplara Bloke Koyulduğu İddialarına İlişkin Açıklama!

Enpara’dan Kripto Para Ticareti Yapan Hesaplara Bloke Koyulduğu İddialarına İlişkin Açıklama!

ABONE OL:google-news

Bugün Enpara’nın kripto para borsalarına para gönderen veya alan müşterilerin hesaplarına bloke koyduğu yönünde oldukça önemli bir iddia ortaya atıldı. Twitter’da ortaya atılan iddia bir anda kripto topluluğunun harekete geçirdi.

Enpara müşterisi olan Burhan Bulut, Paribu ve BTCTurk‘ü kullanarak kripto para ticareti yaptığını ve bundan dolayı hesabına bloke koyulduğunu öne sürdü. İddianın ardından Twitter’daki Enpara müşterileri konuyla ilgili şikayetlerini dile getirerek bankadan resmi açıklama talep ettiler ve bankadan beklenen açıklama geldi.

İddia Yalanlandı!

Enpara, Twitter üzerinden yaptığı açıklamayla kripto para borsalarına para gönderip alan müşterilerine engellemeye dönük özel bir politikalarının bulunmadığını ve birçok müşterilerinin bu işlemleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmeye devam ettiğini belirtti.

Enpara’nın kripto para borsalarından para alan veya gönderen müşterilerinin hesaplarına bloke koyduğu iddiası ilk kez dillendirilmiyor. Daha önce de birçok defa buna benzer şikayete bankanın konu olduğu görüldü. Nitekim banka yaptığı açıklamayla tüm bu iddiaları yalanladı.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar