Yükleniyor...

Enpara’dan Kripto Para Ticareti Yapan Hesaplara Bloke Koyulduğu İddialarına İlişkin Açıklama!

Bugün Enpara'nın kripto para borsalarına para gönderen veya alan müşterilerin hesaplarına bloke koyduğu yönünde oldukça önemli bir iddia ortaya atıldı.

Finansbank Enpara Kripto Para Ticareti

Bugün Enpara’nın kripto para borsalarına para gönderen veya alan müşterilerin hesaplarına bloke koyduğu yönünde oldukça önemli bir iddia ortaya atıldı. Twitter’da ortaya atılan iddia bir anda kripto topluluğunun harekete geçirdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Enpara müşterisi olan Burhan Bulut, Paribu ve BTCTurk’ü kullanarak kripto para ticareti yaptığını ve bundan dolayı hesabına bloke koyulduğunu öne sürdü. İddianın ardından Twitter’daki Enpara müşterileri konuyla ilgili şikayetlerini dile getirerek bankadan resmi açıklama talep ettiler ve bankadan beklenen açıklama geldi.

İddia Yalanlandı!

Enpara, Twitter üzerinden yaptığı açıklamayla kripto para borsalarına para gönderip alan müşterilerine engellemeye dönük özel bir politikalarının bulunmadığını ve birçok müşterilerinin bu işlemleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmeye devam ettiğini belirtti.

Enpara’nın kripto para borsalarından para alan veya gönderen müşterilerinin hesaplarına bloke koyduğu iddiası ilk kez dillendirilmiyor. Daha önce de birçok defa buna benzer şikayete bankanın konu olduğu görüldü. Nitekim banka yaptığı açıklamayla tüm bu iddiaları yalanladı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x