Anasayfa Altcoinler Enpara'dan Kripto Para Ticareti Yapan Hesaplara Bloke Koyulduğu İddialarına İlişkin Açıklama!

Enpara’dan Kripto Para Ticareti Yapan Hesaplara Bloke Koyulduğu İddialarına İlişkin Açıklama!

Bugün Enpara’nın kripto para borsalarına para gönderen veya alan müşterilerin hesaplarına bloke koyduğu yönünde oldukça önemli bir iddia ortaya atıldı. Twitter’da ortaya atılan iddia bir anda kripto topluluğunun harekete geçirdi.

Enpara müşterisi olan Burhan Bulut, Paribu ve BTCTurk’ü kullanarak kripto para ticareti yaptığını ve bundan dolayı hesabına bloke koyulduğunu öne sürdü. İddianın ardından Twitter’daki Enpara müşterileri konuyla ilgili şikayetlerini dile getirerek bankadan resmi açıklama talep ettiler ve bankadan beklenen açıklama geldi.

İddia Yalanlandı!

Enpara, Twitter üzerinden yaptığı açıklamayla kripto para borsalarına para gönderip alan müşterilerine engellemeye dönük özel bir politikalarının bulunmadığını ve birçok müşterilerinin bu işlemleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmeye devam ettiğini belirtti.

Enpara’nın kripto para borsalarından para alan veya gönderen müşterilerinin hesaplarına bloke koyduğu iddiası ilk kez dillendirilmiyor. Daha önce de birçok defa buna benzer şikayete bankanın konu olduğu görüldü. Nitekim banka yaptığı açıklamayla tüm bu iddiaları yalanladı.

En güncel gelişmeleri Telegram grubumuzdan, Twitter hesabımızdan veya Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik'te yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Buradaki yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır.

Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapan, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı seven, araştırmacı, teknoloji aşığı Mekatronik Mühendisi.

Yorum Yapın

Haftanın Öne Çıkan Başlıkları