Yükleniyor...

EOS Fiyat Analizi: Altcoin’de Düşüş mü Bekleniyor?

Bitcoin‘de (BTC) olana benzer şekilde, EOS fiyat hareketi şu anda 3,21 dolar seviyesinin altında bir düşüş ivmesi yaratıyor

eos fiyat analizi altcoin de dusus mu bekleniyor

Bitcoin‘de (BTC) olana benzer şekilde, EOS fiyat hareketi şu anda 3,21 dolar seviyesinin altında bir düşüş ivmesi yaratıyor. Şu anda, parite kritik olan 3 dolar desteğini test ediyor. EOS / USD çifti bu desteği kırmayı başarırsa, fiyatın keskin bir şekilde düşmesi bekleniyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

EOS boğaları bir kez daha kritik 3.550 dolar ve 3.600 dolarlık direnç bölgelerini kıramadı. Ayılar, fiyatı 3,4 dolarlık temel destek seviyesini geçen 3,56 dolardan büyük ölçüde düşürmek için baskı yaptı.

Keskin fiyat düşüşü sırasında, EOS fiyat hareketi, paritenin 4 saatlik fiyat tablosunda 3,30 dolar civarında destekle yükselen önemli bir kanalın altında bir kırılma gördü. Üstelik EOS 3,20 dolarlık destek bölgesini bile aştı.

eos fiyat analizi altcoin de dusus mu bekleniyor

Bu önemli desteğin ardından yaşanan düşüş, paritenin 3 dolarlık temel desteği daha da aşmasına yol açtı. EOS fiyatı, 3 dolar seviyesinin üzerinde bir konsolidasyon aşamasına başlamadan önce 2.89 dolara düştü. EOS, yazının yazıldığı sırada 2.90 dolardan işlem görüyordu.

Kripto para birimi hala 3,10 dolarlık bölgenin yakınında dirençle karşı karşıya. Sonraki direnç seviyesi 3,15 dolar ve 4 saatlik 55 basit hareketli ortalama.

EOS’ta Yakın Vadede Neler Yaşanabilir?

Kripto para biriminde kilit direnç bölgesi 3,2 dolar civarında. EOS / USD çifti, 3,20 dolarlık temel direncini ve 4 saatlik 55 basit hareketli ortalamayı kırmak için yakında yeni bir yukarı yönlü ivme başlatmalı. Aksi takdirde, EOS fiyatı düşmeye devam edecek.

Grafiğe göre, EOS / USD çifti şu anda 3 dolarlık temel desteğinin biraz altında işlem görüyor. Ayılar bu önemli desteği geçmeyi başarırsa, keskin bir düşüş yakın olabilir.

Teknik Göstergelere Bakış

Temel destek seviyeleri:2.90 dolar

Anahtar direnç seviyeleri: 3,15 dolar ve 3,20 dolar

4 saatlik RSI: 40’ın altında

4 saatlik MACD: Bearish


Üyelik
Bildir
guest
1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
Uletay Uletay
Uletay Uletay
1 yıl önce

Ütopya ekosisteminden popülerlik kazanan kripto para birimi kripton, borsada piyasaya sürüldüğünde 80 kat arttı

0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x