Yükleniyor...
AL / SAT
Paribu İlk Adım
Anasayfa Analizler EOS Fiyat Analizi: Altcoin'de Düşüş mü Bekleniyor?

EOS Fiyat Analizi: Altcoin’de Düşüş mü Bekleniyor?

ABONE OL:google-news

Bitcoin‘de (BTC) olana benzer şekilde, EOS fiyat hareketi şu anda 3,21 dolar seviyesinin altında bir düşüş ivmesi yaratıyor. Şu anda, parite kritik olan 3 dolar desteğini test ediyor. EOS / USD çifti bu desteği kırmayı başarırsa, fiyatın keskin bir şekilde düşmesi bekleniyor.

EOS boğaları bir kez daha kritik 3.550 dolar ve 3.600 dolarlık direnç bölgelerini kıramadı. Ayılar, fiyatı 3,4 dolarlık temel destek seviyesini geçen 3,56 dolardan büyük ölçüde düşürmek için baskı yaptı.

Keskin fiyat düşüşü sırasında, EOS fiyat hareketi, paritenin 4 saatlik fiyat tablosunda 3,30 dolar civarında destekle yükselen önemli bir kanalın altında bir kırılma gördü. Üstelik EOS 3,20 dolarlık destek bölgesini bile aştı.

eos fiyat analizi altcoin de dusus mu bekleniyor

Bu önemli desteğin ardından yaşanan düşüş, paritenin 3 dolarlık temel desteği daha da aşmasına yol açtı. EOS fiyatı, 3 dolar seviyesinin üzerinde bir konsolidasyon aşamasına başlamadan önce 2.89 dolara düştü. EOS, yazının yazıldığı sırada 2.90 dolardan işlem görüyordu.

Kripto para birimi hala 3,10 dolarlık bölgenin yakınında dirençle karşı karşıya. Sonraki direnç seviyesi 3,15 dolar ve 4 saatlik 55 basit hareketli ortalama.

EOS’ta Yakın Vadede Neler Yaşanabilir?

Kripto para biriminde kilit direnç bölgesi 3,2 dolar civarında. EOS / USD çifti, 3,20 dolarlık temel direncini ve 4 saatlik 55 basit hareketli ortalamayı kırmak için yakında yeni bir yukarı yönlü ivme başlatmalı. Aksi takdirde, EOS fiyatı düşmeye devam edecek.

Grafiğe göre, EOS / USD çifti şu anda 3 dolarlık temel desteğinin biraz altında işlem görüyor. Ayılar bu önemli desteği geçmeyi başarırsa, keskin bir düşüş yakın olabilir.

Teknik Göstergelere Bakış

Temel destek seviyeleri:2.90 dolar

Anahtar direnç seviyeleri: 3,15 dolar ve 3,20 dolar

4 saatlik RSI: 40’ın altında

4 saatlik MACD: Bearish

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe, 1989 yılında İzmir’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe, mezun olduğundan beri medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto paralara olan ilgisi nedeniyle, bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Coinkolik.com'da editör olarak kripto ile ilgili yazıları paylaşıyor.

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar