Yükleniyor...

Erik Voorhees, Boğa Piyasası için Tarih Verdi

ShapeShift CEO'su Erik Voorhees, boğa piyasasının önümüzdeki üç yıl içinde geleceğini düşünüyor.

erik voorhees

ShapeShift CEO’su Erik Voorhees, boğa piyasasının önümüzdeki üç yıl içinde geleceğini düşünüyor.

Bankless podcast’te konuşan Voorhees, yeni bir boğa piyasası başlangıcının 10 yılı bulmayacağını söyledi.

Erik Voorhees, Bitcoin Rallisi ile İlgili Konuştu

ShapeShift CEO’su, Bitcoin’in önümüzdeki yaz yaklaşık %140 oranında artış gösterebileceğine inanıyor.

“10 yıl süremeyecek. Boğa piyasasının başlaması 10 yılı alırsa, muhtemelen her şey başarısız olur. Bu sebeple süreyi bu şekilde sınırlandırmaktan ötürü mutluyum. Sanırım önümüzdeki altı aydan üç yıla kadar beklememiz gerekebilir. Bu, insanların zihinlerinin değişmeye başlaması ve spekülatif döngülerin geri dönmesi için geçen süredir”

Makroekonomik koşulların da iyileştirilmesi gerektiğine dikkat çeken Voorhes, Fed’in katı tutumuna bir son vermesi gerektiğini söyledi.

“Ayrıca makro ortamla da çok ilgisi var. Faiz oranlarının yüksek tutulduğu ve parasal koşulların sıkı olduğu bu dönemde daha ters bir rüzgar olacak. Bu durum, 2023 başlarından ortasına kadar değişmeye başlayacak. Bu nedenle Bitcoin, yaz mevsimine kadar 40.000 dolar seviyesine yükselirse şaşırmayacağım”

Erik Voorhees ek olarak, 2022 yılından alınacak en büyük derslerden birinin, dijital varlıkların self-custody yöntemiyle tutulmasının önemi olduğunu vurguladı:

“İnsanların öğrenmeye ihtiyaç duyduğu bu ders, kripto cüzdanlarının tehlikeleridir. Bu yeni bir ders değil. Öğretmeye devam etmemiz gereken şey bu. Kripto para sektörüne yeni giren insanların doğrudan self-custody cüzdanları kullanmaya başlamasını beklemiyorum. Ancak kısa bir süre de olsa bu sektörde bulunan herkesin, bu tip cüzdanları nasıl kullanacağını anlaması gerekiyor”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner