Yükleniyor...

Erken Dönem Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) Balinası, Bu Altcoin’de Yükseliş Yaşanabileceğini Söyledi

Uzun süreli bir Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) yatırımcısı, titiz standartlarını karşılayan bir kripto para birimine dikkat çekerken umut verici yeni projeler bulma stratejisini paylaştı.

balina

Uzun süreli bir Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) yatırımcısı, titiz standartlarını karşılayan bir kripto para birimine dikkat çekerken umut verici yeni projeler bulma stratejisini paylaştı.

Sektörde Tetranode olarak bilinen trader, Olympus Finance’in (OHM) küçük hacimli projesin incelediğini ve kripto para portföyünün küçük bir bölümünü ele geçirdiğini söylüyor.

UpOnly ile yaptığı röportajda balina, platformda neden bu kadar yükseliş hissine geçtiğini açıklıyor ve Olympus ekibine istismarlardan kaçınmalarına ve tokenomiklerini iyileştirmelerine yardımcı olmalarını tavsiye ettiğini ekliyor.

“Olympus Finance, algo stablecoins 2.0’daki yeni deney, bu yüzden Fei Protokolünden (FEI) farklı olarak bunun kısmi teminatlandırmaya gideceğine inanmıyorum. Tamamen yedeklenmiş bir rezerv için gidiyor. Böylece her OHM en az bir Dai tarafından desteklenir, bu nedenle güvenebileceğiniz bir taban vardır. OHM token’ının, değerin ETH’ye kıyasla nispeten sabit kalacağına güvenebileceğiniz bir tür değişken/teklifsiz istikrarlı bir kripto para olması gerekiyor. Bu yüzden oraya küçük bir yatırımım var, bu yüzden kurucuya token’ları ve savunmasız olabilecekleri bazı istismarlar hakkında bilgi veriyorum. “

Şu anda OHM, yaklaşık 53 milyon dolarlık bir piyasa değerine sahip ve 690 dolar civarında işlem görüyor. Analiste göre proje başarılı olursa, token için hisse sahibi olan ve likidite sağlayan sahipleri ödülleri alabilir.

Destekçi Ağına Dikkat Ediyor

Tetranode, yeni projeleri değerlendirirken, büyük risk sermayedarlarının dahil olduğu projelerden uzaklaştığını ve güçlü bir destekçi ağına sahip projeleri aradığını belirtiyor:

“VC dışı katılımın, tabandan katılımın başlaması gibi [bir projede aradığım] ilk şey olduğunu söyleyebilirim. Toplulukla nispeten iyi ilişkiler ve dinleme yeteneği ve gelişme yeteneği önemli. Ölçmek zor, ama gördüğümde anlıyorum çünkü blok zincirindeki fikir birliği varsayımlarına kadar tüm [sürecin] nasıl işlediğine dair kaya gibi sağlam bir temele sahibim. Dolayısıyla, pazarlamayı kesip konunun özüne inmek benim için gerçekten çok kolay.”

Deneyimli trader, her projenin geniş ve derinlemesine anlayışını ortaya çıkarmak için, kullanım durumunu araştırdığını ve buradan teknolojinin moleküler düzeyde nasıl işlediğini çözdüğünü söylüyor. Tetranode, Bitcoin’den Olympus gibi daha yeni projelere kadar çeşitli projelere nasıl katılacağını belirlemek için bu dikkatli süreci kullanıyor.

“Her zaman atomik seviyeden yaklaşın, temelden anlayın. Yani içeri giriyorsunuz ve ‘Bitcoin Nedir?’ diye soruyorsunuz. Bitcoin, değiştirilemeyen ve tersine çevrilemeyen internet parasıdır. Öyleyse kendinize şunu sormalısınız, ‘Nasıl tersine çevrilemez?’ Bu, işleyen bir fikir birliği sistemi olduğu için tersine çevrilemez. Bunun gibi temel prensipler kavranıncaya kadar devam edersiniz sonra her şeyi çok net bir gözle görebilir ve aklınızda hiçbir şüphe olmadan kaya gibi sağlam kararlar verirsiniz.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x