Yükleniyor...

Eski ABD Kongre Adayı: “Ya Bitcoin Ya Hiç Diyemeyiz”

23 Haziran'da ABD'deki Cumhuriyetçi kanattan çekildiğini duyuran, eski bir ABD Kongre adayı olan David Gokhshtein; topluma kripto para gelişiminde çeşitlilik olması gerektiğini hatırlatarak, XRP'ye yeniden destek verdi.

gokhstein

23 Haziran’da ABD’deki Cumhuriyetçi kanattan çekildiğini duyuran, eski bir ABD Kongre adayı olan David Gokhshtein; topluma kripto para gelişiminde çeşitlilik olması gerektiğini hatırlatarak, XRP’ye yeniden destek verdi.

‘XRP’nin ATH’ye Ulaşması Bekleniyor’

Twitter sayfasındaki paylaşımlara göre, David Gokhshtein’ın desteklediği birçok kripto para biriminden biri de XRP’dir.

Eski ABD Kongre adayı, takipçilerine dördüncü büyük kripto paranın, umut vaat eden kripto para projeleri listesinde varlığını sürdürdüğünü bildiren bir paylaşım yaptı.

David Gokhshtein ayrıca ‘XRP işe yaramaz’ diyenlerle ilgili düşüncesi konusunda tweet attı ve XRP’nin er ya da geç sıfıra düşmesi gerektiğine inananlara karşı çıktı.

‘Ya Bitcoin Ya Hiç’ Zihniyetiyle Olmaz

David Gokhshtein, Bitcoin’in kripto para alanında takip edilecek tek yön olmaması gerektiğine inanarak, diğer altcoinleri de desteklediğini bildirdi.

Ayrıca toplumu blockchain ve dijital varlıklar konusunda eğitmek için, Twitter’da ‘Gokhshtein Medya’ adlı bir hesap oluşturdu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner