Yükleniyor...

Eski Beyaz Saray İletişim Direktöründen Bitcoin (BTC) Açıklaması

Eski Beyaz Saray iletişim direktörü ve Skybridge’in kurucu ortaklarından olan Anthony Scaramucci, Bitcoin (BTC) ve kripto paralar ile ilgili açıklamalarda bulundu

anthony2

Eski Beyaz Saray iletişim direktörü ve Skybridge’in kurucu ortaklarından olan Anthony Scaramucci, Bitcoin (BTC) ve kripto paralar ile ilgili açıklamalarda bulundu. Scaramucci, açıklamasında Bitcoin harici diğer kripto paralar ile ilgilenmediğini, yalnızca Bitcoin’e odaklandığını ifade etti.

“Dogecoin (DOGE), Ethereum (ETH) gibi kripto paralar ile ilgilenmiyorum. Şu sıra yalnızca Bitcoin’e odaklandım.”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Scaramucci, Bitcoin’in toplam piyasa değerine de vurgu yaptı. Konuyla ilgili düşüncelerini paylaşan ünlü yatırımcı, şu sözler ile Bitcoin’i övdü:

“Bitcoin şu anda 12 yaşında ve karşısında onu liderliğini almaya çalışan 8300 farklı rakibi söz konusu. Ancak Bitcoin tüm bunlara rağmen zirvede kalmayı sürdürüyor. Bu benim için yeterince iyi.”

Skybridge Bitcoin fonu da 4 Ocak 2021’de resmi olarak başlatıldı. Fonun başlatılmasından bu yana, Bitcoin’in değeri 30 bin dolar seviyelerinden 50 bin doların üzerine çıktı. Scaramucci’nin bu sebepler ile Bitcoin’i övmesi oldukça olağan gözükse de, övgülerinin tek sebebi bu değil. Scaramucci, günlük yatırımcıların da Bitcoin’e yönelmesi gerektiğini ve bunun için bilinçlendirilmeleri gerektiğini düşünüyor.

Scaramucci, tüm bu açıklamalarına rağmen, altcoin’lere de kapılarını tamamen kapatmış değil. Gidişata göre ilerleyen dönemlerde altcoin‘lere de yatırım yapabileceğini belirtiyor.

“Umarım 12 ay veya 18 ay sonra tekrar podcast’inize beni çağırırsınız ve ben de diğer kripto paralar konusunda belki farklı bir fikre sahip olabilirim.”


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x