Yükleniyor...

Eski Binance Yöneticisi Tam, CoinFlex ile Anlaşma Sağladı

Geçmişte Binance’te alım satım müdürü olan Leslie Tam, başka bir kripto para borsası CoinFlex’e baş stratejist olarak katıldı.

Binance Eski Yöneticisi CoinFlex ile Anlaştı

Geçmişte Binance’te alım satım müdürü olan Leslie Tam, başka bir kripto para borsası CoinFlex’e baş stratejist olarak katıldı. Leslie Tam, profesyonel ufkunu, şirketin hizmetlerini genişletmesi ve yeni olasılıklar keşfetmesi amacıyla CoinFlex adlı borsaya aktaracak.  Leslie Tam, daha önce işlem başkanı olarak yönetici pozisyonda bulunduğu, dünyanın en büyük kripto para birimi borsalarından biri olan Binance’in tezgah üstü (OTC) alım satım işlemlerini yönetmişti. Medya kuruluşları, Tam’ın yeni pozisyonuyla ilgili olarak CoinFlex ile temasa geçti ancak henüz bir cevap alamadı.

CoinFlex CEO’su Libra ile İlgili Konuştu

Ekim’de, Tam’in yeni işvereni, Facebook’un Libra’sının 2020’de başlatılıp başlatılmamasına bağlı olarak yapılacak olan vadeli işlem sözleşmelerini başlattı. CoinFlex’in “ilk vadeli işlem açılışının” (IFO), bir vadeli işlem sözleşmesinin fiyatını yaklaşık yüzde 30 yansıtacağı bildirildi. Borsanın CEO’su Mark Lamb, “Facebook, tüm küresel bankacılık sistemine ilk günden itibaren rekabet etme yeteneğine sahip, ancak, ilk günün ne zaman olacağı belli değil. Siyasi tepkiler acımasızdı ve Facebook bunu aşarsa rakip olabilecek” dedi.

Ağustos ayında, şirket Bitcoin (BTC) vadeli işlem sözleşmeleri için Bitcoin Cash (BCH) savunucusu ve Bitcoin.com CEO’su Roger Ver’in yanı sıra Polychain Capital, NGC Ventures ve Divergence Dijital Para Birimi’nden yapılan fonlama ile 10 milyon dolar aldı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner