Yükleniyor...

Eski Citi Yöneticisi, Kripto Projelerine Değindi

Citi'nin eski yöneticisi Matt Zhang, bazı projelerin kripto para birimi çıkarmaması gerektiğini belirtti.

Citi kripto

Citi‘nin eski yöneticisi Matt Zhang, bazı projelerin kripto para birimi çıkarmaması gerektiğini belirtti.

ABD’li düzenleyicilerin kripto para baskısını artırdığı bugünlerde, farklı düşünceler ortaya çıkmaya başladı. Uyum ve çözüm odaklı gelen fikirler arasında, kripto para birimlerinin sektöre adapte olması çok sık konuşuluyor. Diğer taraftan kripto endüstrisi, düzenleyicilerin baskısı karşısında birlik olmaya devam ediyor.

The Block‘a röportaj veren Citi‘nin eski yöneticisi Matt Zhang, düzenleyici baskılarını işaret ederek bazı kripto projelerinin tokenizasyon oluşturmaması gerektiğini savundu.

Eski Citi Yöneticisi, Web3 ve Kripto Projelerine Yönelik Açıklamada Bulundu

Bankacılık devi Citi’nin eski yöneticisi olan Matt Zhang, The Block’a röportaj gerçekleştirdi. Zhang, son dönemde artan kripto baskısına ve projelerin yapısına değindi.

Zhang, özellikle Web3 konusuna dikkat çekti. Citi’nin eski yöneticisine göre, Web3’te oluşan projeye ait token kavramı yanlış bir durum. Zhang, Web3’ün bir işi farklı yollarla yürütmesi ve topluluk öncelikli hareket etmesi gerektiğini savundu. Bu nedenle Zhang, çoğu Web3 projesinin kripto para birimine sahip olacak kadar organik olmadığını düşünüyor.

Hemen hemen her kripto projesinin ana ağda başlatılmasından sonra tokenizasyon konusuna yöneldiğini belirten Zhang, bu projelerden bazılarının kripto para birimine sahip olmaması gerektiğinin altını çizdi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner