Yükleniyor...

ETC ve ETH Merge Öncesi Trend Listesinde Önde

Ethereum (ETH) Eylül ayında gerçekleşmesi beklenen Merge öncesi trend listesinde hakimiyete sahip.

ETC ve ETH Merge Oncesi Trend Listesinde Onde

Ethereum (ETH) Eylül ayında gerçekleşmesi beklenen Merge öncesi trend listesinde hakimiyete sahip.

Ethereum Merge’ü kripto dünyası tarafından merakla beklenen bir gelişmeyken Ethereum ekosistemindeki yapılar bununla birlikte öne çıkıyor.

ETC ve ETH Trend Listesinde İlk 5 Sırada

Ethereum (ETH) yaklaşmakta olan Merge güncellemesinin beklentisi ile kripto yatırımcılarının ilgisini çekmeye devam ediyor. Bu ilgi CoinMarketCap verilerine de yansımış durumda.

etc eth
Kripto paraların 7 günlük değişimi Kaynak: CoinMarketCap

Ethereum Merge‘ünün fiyata olumlu yansıması kripto para ekosistemi tarafından beklenilen gelişmelerden biriydi. Bu bağlamda CoinMarketCap verileri Ethereum Merge’üne olan ilginin fiyatlara da yansıdığını gösteriyor.

Ethereum Merge güncellemesinin herhangi bir sorun olmazsa 12-14 Eylül arasında gerçekleşmesi bekleniyor. Merge ile beraber Ethereum’da Proof of Stake’e geçişin ilk büyük adımı gerçekleşecek.

Ethereum ağı, ağdaki yoğunluk sebebiyle gas fiyatlarının artması sebebiyle kullanıcılardan gelen eleştirilerin odağındaydı. Bunun üzerine Ethereum geliştirici ekibi Proof of Work konsensüsünden Proof of Stake‘e geçiş konusunda kolları sıvamış ve süreci hızlandırmıştı. Proof of Stake’e geçişle enerji harcamasında da büyük kazançlar sağlamayı hedefleyen Etherum güncellemeleri kripto para piyasası tarafından merakla bekleniyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner