Yükleniyor...

ETH, ADA ve XRP İçin Şahane Pazar

Özellikle bu hafta sonu en büyük kripto paralar arasında yer alan Ethereum (ETH), Ripple (XRP) ve Cardano (ADA), Bitcoin'in aksine yatırımcılarının yüzünü güldürdü.

ADA ETH ve XRP

Özellikle bu hafta sonu en büyük kripto paralar arasında yer alan Ethereum (ETH), Ripple (XRP) ve Cardano (ADA), Bitcoin’in aksine yatırımcılarının yüzünü güldürdü.

Ethereum, ivmeli bir yükseliş ile 180 dolarlık seviyesini tekrardan hızla kazandı ve bu yazının yazıldığı sırada 191.18 dolar seviyesine kadar yükseldi. Ethereum’un işlem hacmi ise 13 milyar dolar civarlarında seyrine devam ediyor. ETH’nin bu hafta sonu yakaladığı ivme bu şekilde devam ederse 200 dolar seviyelerini görmesi çok da uzun sürmeyecektir.

Bu hafta sonu yukarı yönde ivme yakalayan diğer bir altcoin ise Ripple (XRP). Yatırımcıların temkinli olarak yaklaştığı XRP, işlem hacmi olarak 1.8 milyar dolar seviyesine, değer olarak ise 0.25 dolar düzeylerinde işlem görmeye devam ediyor.

Bugün yatırımcısının yüzünü güldüren diğer bir altcoin ise Cardano (ADA) oldu. Son 24 saatlik değişimini göze aldığımızda yüzde 8 ilk bir kazanç ile 0.058 dolara ulaştı. Bu kazançlar göze alındığında altcoin’ler için boğa sezonunun geldiğini henüz söyleyemeyiz ancak bu gidişle yatırımcılarını güldürmeye devam edecektir.

Bu hafta yüzde 11 değer kazanan Bitcoin’e göre, genel olarak yüzde 30 değer kazanan altcoin’lerin yükselişi sizce bu şekilde devam eder mi?

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner