Yükleniyor...

Ethereum Classic, Agharta Hard Fork’unu Tamamladı

Ethereum Classic (ETC), bu sabaha karşı 9.

ethereum classic

Ethereum Classic (ETC), bu sabaha karşı 9.573.000 blok numaralı “Agharta” hard fork’unu başarı ile tamamladı. Ethereum’un (ETH) asıl ağı olan Ethereum Classic, Agharta hard fork’u için hazırlıklar yapıyordu. Classic’in, Ethereum ile daha uyumlu bir hale gelmesini sağlayan bu yükseltme, hali hazırda bütün geliştiricilerden de onay almıştı. Hard Fork’un bir parçası olarak, geçen Şubat ayında Ethereum ağında gerçekleşenKonstantinopolis ve St.Petersburg yükseltmeleri ETC İyileştirme Teklifi (ECIP) 1056 altında etkinleştirilecek.

Ethereum Classic Güncellendi

ETC, bu güncelleme ile Ethereum’a karşı açtığı “asıl ETH ağı” savaşını da bir kenara bırakmış gibi duruyor. Çünkü bu hard fork ile ETH ağı ile uyumluluk sağlanmış oldu. Farklı vizyonlara sahip farklı zincirler olmasına rağmen, ETC ve Ethereum benzer zorluklarla karşı karşıyadır. Bu nedenle tam uyum içerisinde atılan bu adım, ilerleyen günlerde işe yarayıp yaramadığını gösterecek.

 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner