Yükleniyor...

Ethereum Classic Labs, DeFi’yi Ethereum Classic’e Uyarlamak için Fantom ve Xar Network ile Anlaştı

Ethereum Classic'in gelişimini hızlandırmak ve Blockchain girişimlerini desteklemek için kurulan Ethereum Classic Labs, DLT ürünlerinin açık kaynaklı modüler platformu olan Fantom'un arkasındaki kar amacı gütmeyen kuruluş Fantom Vakfı ile bir işbirliği yaptığını duyurdu.

Ethereum Classic Yüzde 51

Ethereum Classic’in gelişimini hızlandırmak ve Blockchain girişimlerini desteklemek için kurulan Ethereum Classic Labs, DLT ürünlerinin açık kaynaklı modüler platformu olan Fantom’un arkasındaki kar amacı gütmeyen kuruluş Fantom Vakfı ile bir işbirliği yaptığını duyurdu.

Fantom özellikle popüler merkeziyetsiz Ethereum kredi platformu MakerDAO’ya daha genişletilebilir bir alan sağlayacak ve Fantom’un Lachesis ve TxFlow konsensüsü kullanılarak oluşturulan DeFi odaklı bir atak blockchain Xar Network’ü kullanabilme imkanı sunacak.

İşbirliğinin bir parçası olarak kullanıcılar, Fantom platformunda MakerDAO’nun Ethereum’daki DaI’ye benzer stablecoin oluşturmak için Ethereum Classic’i teminat olarak kullanabilecekler. Bununla birlikte Xar Network’ün özel tasarımı sayesinde, ağ üzerinde desteklenen herhangi bir CSCT dahil olmak üzere ETC dışında teminatlandırılmış stablecoin’lerin agnostik olarak verilmesini sağlanacak.

Xar Network, Fantom ve Cosmos da DeFi için bazı ilginç DeFi araçlarını hızla oluşturan bir çerçeve görevi görüyor.  İleride Fantom ve Ethereum Classic Labs arasındaki işbirliği Xar ve daha geniş Fantom ekosistemindeki ETC’nin özelliklerini ve kullanımını genişletecek. Fantom’un araç seti geliştiriciler için aralarında Cosmos gibi Blockchain oluşturmaları için destek vermektedir. Ethereum Classic (ETC) için böyle bir işbirliği ETC’nin likiditesini arttırmaya ve çeşitli ağlarda DeFi ürünlerini kullanmaya yardımcı olacaktır.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner