Yükleniyor...

Ethereum (ETH) Ağında 2018’in Mayıs Ayından Bu Yana İlk Kez Görüldü!

Etherscan'ın verilerine göre, Ethereum (ETH) ağındaki günlük işlem sayısı 2018'in Mayıs ayından bu yana ilk kez 28 Haziran'da 1 milyonu geçti.

Ethereum Günlük İşlem Sayısı

Etherscan’ın verilerine göre, Ethereum (ETH) ağındaki günlük işlem sayısı 2018’in Mayıs ayından bu yana ilk kez 28 Haziran’da 1 milyonu geçti.

Ethereum (ETH) ağındaki günlük işlem sayısı

Etherscan verileri, 28 Haziran’da Ethereum Blockchain’inde doğrulanmış 1.004.170 adet işlem olduğunu gösteriyor. Bu tarihten önce Ethereum Blockchain’inde günlük 1 milyonun üzerinde işlem en son 2018’in Mayıs ayında görülmüştü. Bununla birlikte, mevcut seviye geçtiğimiz yıl 4 Ocak’ta görülen 1.349.890 günlük işlem sayısının hala altında.

Ethereum’un zincir içi işlem değeri 2018’in Aralık ayında aylık bazda en yüksek seviyeye ulaşmıştı. O ay, aylık bazda tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 115 milyon onaylanmış işlem sayısı görülmüştü.

Kripto analiz firması Diar, o dönem Ethereum’un merkeziyetsiz uygulamalarının (dApps) Nisan ayında 776.000 ETH işlem değeriyle yeni bir yüksek seviyeye ulaştığını belirtmişti.

Fiyat tarafında ise, tecrübeli trader Peter Brandt kısa bir süre önce Bitcoin’in (BTC) fiyatındaki yükselişin devam edeceği öngörüsünde bulundu ve Ethereum gibi altcoin’lerin bu yükselişten faydalanamayacağını söyledi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner