Yükleniyor...

Ethereum’da (ETH) Düzeltme Tamamlandı, Hedef 423 Dolar!

Bir kripto para analisti ve trader’ı, ikinci en büyük kripto paranın yükselmeye başlayacağını ve gelecek yılın Haziran ayında ETH/BTC'de 0.

ethereum eth 423 dolar scaled

Bir kripto para analisti ve trader’ı, ikinci en büyük kripto paranın yükselmeye başlayacağını ve gelecek yılın Haziran ayında ETH/BTC’de 0.05661 BTC seviyesine ulaşılacağını iddia etti.

Ethereum (ETH) Istanbul Güncellemesi Gerçekleşti

Geçtiğimiz iki yıl boyunca Ethereum ağı tıkanıklık sorunları ile en sıkıntılı platformlardan biriydi. Tüm fırsatlardan istifade eden Tron, Ethereum ağında bulunan geliştiricileri kendi ağına çekmeye çalışıyordu.

8 Aralık 2019’da TSİ 03:26 uzun zamandır beklenen Istanbul güncellemesi tamamlandı ve güncellemenin sorunsuz bir şekilde tamamlandığını gören analistler vites yükselterek Ethereum (ETH) fiyatının gelecek yılın Haziran ayına doğru 423 dolar seviyesini kadar yükseleceği tahmininde bulundu.

“ETH/BTC’de 0.05661 BTC Seviyesine Gidiliyor”

Twitter’da tanınmış bir kripto para analisti olan CryptoWolf (@IamCryptoWolf), Ethereum topluluğuyla bazı iyi haberler paylaştı ve Ethereum (ETH) için fiyat artışına ilişkin düşüncelerinin gelecek yaz, Bitcoin yarılanmasından hemen sonra gerçekleşmesini bekliyor.

Uzman, düşen kama ve üç aylık MACD boğa ayrışması nedeniyle altı aydan fazla süren bir düzeltmenin ardından Ethereum’un (ETH) direnç alanından koptuğunu ve yakında hareket etmeye başlayacağına inanıyor. CryptoWolf, gelecek yılın Haziran ayından sonraki bir zamanda Ether fiyatının 61.8 Fib seviyesine ulaşacağına inanıyor. Bu seviye ETH/USD’de 423 dolara veya ETH/BTC’de 0.05661 BTC’ye karşılık geliyor.

Başka bir dijital varlık uzmanı olan @CryptoMichNL, ETH için de benzer bir yükseliş tahmininde bulundu. Ethereum fiyatına ilişkin “Çok fazla olumsuzluk beklemiyorum” diyerek düşüş beklentisi olmadığını belirtti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner