Yükleniyor...

Ethereum (ETH) Fiyat Analizi: Yeni Bir ATH Belirleyebilir, Önemli Seviyeler Neler?

Ethereum iyi görünümünü sürdürdü ve ABD Doları karşısında 2.

ethereum eth fiyat analizi yeni bir ath belirleyebilir onemli seviyeler neler

Ethereum iyi görünümünü sürdürdü ve ABD Doları karşısında 2.400 dolar seviyesinin üzerine çıktı. ETH fiyatı olumlu sinyaller gösteriyor ve yakında 2.500 ABD Dolarının üzerine çıkabilir. NewsBTC’den Aayush Jindal’ın teknik analizine göre:

  • Ethereum hız kazandı ve 2.350 dolarlık direnç bölgesini temizledi.
  • Fiyat şu anda 2.350 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın oldukça üzerinde işlem görüyor.
  • Saatlik ETH/USD (Kraken verilerine göre) grafiğinde 2.300 dolara yakın dirençle önemli bir düşüş kanalının üzerinde bir kırılma oldu.
  • Parite olumlu sinyaller gösteriyor ve 2.450 doların üzerinde yükselmeye devam etmesi muhtemel.

Ethereum (ETH) Fiyatı Yükselmeye Devam Ediyor

Ethereum, 2.240 dolar seviyesinin yakınında destek buldu ve son zamanlarda yeni bir artışa başladı. ETH, yükseliş bölgesine geçmek için 2.300 dolar civarında birkaç önemli engeli aştı.

Saatlik ETH/USD paritesi grafiğinde 2.300 dolara yakın bir dirençle önemli bir düşüş kanalının üzerinde de bir kırılma oldu. Boğalar güçlendi ve fiyatı 2.350 dolar seviyesinin üzerine çıkarabildiler. Fiyat şu anda 2.350 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın oldukça üzerinde işlem görüyor.

Ayrıca 2.400 dolar seviyesinin üzerinde bir kırılma oldu ve fiyat 2.469 dolara kadar yükseldi. 2.230 dolardan 2.469 dolara doğru gerçekleşen yukarı yönlü hareketin %23.6 Fib geri çekilme seviyesinin altında bir kırılma oldu.

ethereum eth fiyat analizi yeni bir ath belirleyebilir onemli seviyeler neler 1

Bir sonraki kilit direnç 2.500 dolar seviyesinin yakınında bulunuyor. Bunun üzerinde ETH fiyatının önümüzdeki günlerde tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkması muhtemel.

Ethereum (ETH) Düşer mi?

Ethereum, 2.450 dolar ve 2.500 dolar direnç seviyelerini temizleyemezse, daha fazla düzeltme yaşayabilir. Aşağı yöndeki ilk destek 2.380 dolar seviyesine yakın.

İlk destek şu anda 2.350 dolar seviyesinin yakınında oluşuyor. Ethereum 2.350 dolarlık desteğin üzerinde kalamazsa, 100 saatlik basit hareketli ortalamayı test edebilir. Daha fazla kayıp, 2.250 dolarlık desteğin test edilmesini gerektirebilir.

Teknik Göstergeler

  • Saatlik MACD – ETH/USD için MACD artık yükseliş bölgesinde ivme kazanıyor.
  • Saatlik RSI – ETH/USD için RSI şu anda 50 seviyesinin oldukça üzerinde.
  • Ana Destek Seviyesi – 2.350 ABD Doları
  • Ana Direnç Seviyesi – 2.450 ABD Doları

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner