Yükleniyor...

Ethereum (ETH) Fiyatı Haftalık Performansta Düşüş Gösteriyor

İkinci en büyük kripto para birimi Ethereum (ETH) fiyatı geride bıraktığımız 1 haftalık süreçte düşüş gösterdi.

Ethereum ETH Fiyati Haftalik Performansta Dusus Gosteriyor

İkinci en büyük kripto para birimi Ethereum (ETH) fiyatı geride bıraktığımız 1 haftalık süreçte düşüş gösterdi.

Kripto para piyasası artış yönünde hareket etse de hızlı inişler ve çıkışlar yaşanıyor. Geçen hafta Ethereum, Merge tarihi yaklaşırken artış göstererek 1.621 dolara yükselmişti. 15 Ağustos’ta 2.000 dolara yaklaşan Ethereum, bu hafta içerisinde bir düşüş yaşadı.

image 7

Ethereum, En Yüksek Fiyatından Yüzde 50 Aşağıda

Merge hazırlıklarını sürdüren ETH fiyatı 15 Ağustos’tan itibaren 7 gün içerisinde aşağı yönlü grafik çizdi. Haftaya 1.900 dolar civarında başlayan ETH, haberin yazım anı itibariyle 1.620 dolar seviyesinde.

Kasım 2021’de 4.815 dolarla en yüksek fiyatına ulaşan ETH, piyasada yaşanan düşüşle birlikte 1.600 seviyelerine geriledi ve tavan fiyatından yüzde 50’den fazla aşağıda konumlanıyor.

Kripto para birimi topluluğundaki önde gelen isimlerinden bazıları son düşüşten rahatsız değiller. Eski BitMEX CEO’su Arthur Hayes, ETH’nin düşüşüyle ilgili olarak alışveriş zamanı olabileceğini söyledi. Aynı zamanda, Ethereum’un Merge sonrası 5.000 dolara yükselebileceği tahmininde bulundu.

Ethereum’un güncel fiyatı ise şu şekilde:


Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner