Yükleniyor...

Ethereum (ETH) Fiyatı Hız Kazandı! Sırada Hangi Seviyeler Var?

Ethereum (ETH), birkaç zamandır sürdürdüğü durgunluğuna son vermiş görünüyor.

eth ethereum fiyati

Ethereum (ETH), birkaç zamandır sürdürdüğü durgunluğuna son vermiş görünüyor. Lider altcoin, CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatte %12 oranında değer kazandı. ETH, yazının yazıldığı sırada 695 dolar civarında işlem görüyordu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Lider altcoin ETH’nin fiyatı yükselmeye başladı. Popüler analist Josh Rager, Ethereum’da 700 doların çok yakında görülebileceğini dile getirdi. Rager, şu ifadeleri kullandı:

“Ethereum, Bitcoin’i takip ediyor. 700 dolar yakında gelecek gibi görünüyor. Altcoin’lerin bunu takip edip etmeyeceğini göreceğiz.”

Yerli analistlerden Kamile U. birkaç saat önce paylaştığı grafikle ETH’nin 676 seviyesini aşmasıyla beraber yeni yükseklere gidebileceğini dile getirmişti. Usta analiste göre ETH için 733 ve 780 dolar seviyelerinde dirençler bulunmakta.

Bir diğer analist Koroush Ak ise Ethereum’un bu fiyat hareketinin diğer altcoin’ler tarafından izlenebileceğini dile getirdi.

Şu anda kripto para topluluğunda genel kanı ve umut Ethereum’un bu yükselişini sürdürmesi durumunda altcoin’lerin de harekete geçebileceği yönünde. Başka bir analist Alejandro ise bir grafik paylaşarak, bu durumun altcoin’lerde büyük bir ralli başlatabileceğine inandığını açıkladı.

 


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x