Yükleniyor...

Popüler Analist, Ethereum (ETH) Fiyatı İçin Tarih Verdi

Bilindiği üzere Ethereum (ETH) son zamanlarda iyi bir performans gösteriyor.

ethereum eth için tarih verdi

Bilindiği üzere Ethereum (ETH) son zamanlarda iyi bir performans gösteriyor. Bazı analistler ETH’deki bu iyileşme sinyalleriyle beraber rallilerin yaşanabileceğini de dile getiriyor. Popüler analistlerden birisi, ETH’de 12 ila 24 ay arasında bir ralli beklediğini ve ikinci sırada yer alan kripto para biriminin 1000 dolara ulaşabileceğini ifade etti.

Crypto Michael, Ethereum’un önümüzdeki aylarda yaşayacakları hakkında iyimser tahminlerde bulundu. Analiste göre ETH bir iki yıl içerisinde bin dolara fırlayabilir. Böyle bir durumda şaşırmayacağını belirten analistin tahmini, ETH birikimi yapanlarda da heyecan yarattı. Hali hazırda Ethereum’un performansı göz önüne alındığı zaman da, bu hedef çok da ulaşılmaz durmuyor.

Ethereum vs Bitcoin

Daha önce bildirdiğimiz gibi ekonomist Raoul Pal da, ETH’nin performansı hakkında olumlu ifadeler kullanmıştı. Pal, ETH’nin BTC’den daha iyi bir performans gösterebileceğini söylemişti.

Peki analistler ETH’de neden yükseliş bekliyor? Bunun en büyük sebeplerinden birisi ETH 2.0 güncellemesi. Bu yükseltmenin ETH fiyatlarına olumlu anlamda etki edeceği dile getiriliyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner