Yükleniyor...

Ethereum (ETH) Fiyatının Yükselmesinin Olası Nedenleri

Ethereum (ETH) tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı, işte onu 2200 dolar seviyesine çıkaran olası nedenler.

eth 3

Ethereum (ETH) tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı, işte onu 2200 dolar seviyesine çıkaran olası nedenler.

Kripto para piyasası hafta sonuna hareketli başladı. Şu anda ilk 20’de yer alan birçok kripto para birimi yeşil alanda bulunuyor. Lider altcoin ETH de sabah saatlerinde yeni bir ATH belirledi.

7153 0

ETH 2.0 sözleşmesindeki TVL tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı: 8 milyar doları aştı. Glassnode analitik şirketi, Ethereum 2.0 depozito sözleşmesinde kilitlenen ETH’nin toplam değerinin yeni bir ATH belirlediğini ve şimdi 8.049.974.417,34 dolar değerine ulaştığını açıkladı. Bir önceki tüm zamanların en yüksek seviyesi 6 Nisan’da dört gün önce kaydedildi ve toplam 7,922,885,885 seviyesindeydi.


2 Nisan’da, ETH fiyatı 2.152 $ dolarlık zirveye çıktığında, ETH 2.0 sözleşmesinde kilitlenen toplam değer de yükseldi ve 7.658.232.113,59 dolara ulaştı.

Borsalardaki ETH bakiyeleri %19 Düştü

Başka bir analitik firması Santiment tarafından sağlanan verilere göre, en büyük ikinci kripto para biriminin borsalardaki bakiyeleri Aralık ayından bu yana %19 oranında büyük bir düşüş yaşadı. Ethereum, soğuk saklama cüzdanlarına çekiliyor veya DeFi platformlarında kilitleniyor. Tweet’e göre borsalarda azalan ETH arzı iyi çünkü büyük satışları önlüyor.

Blockchain gazetecisi Colin Wu, Santiment raporuna yorum yaparak, ETH dolaşımının da büyük bir düşüş eğilimi gösterdiğini belirtti.

“Ethereum’un İyi Temelleri Var ve Büyüyecek”

Daha önce haberini verdiğimiz gibi, SkyBridge Capital fonunun kurucusu ve CEO’su Anthony Scaramucci, geçtiğimiz günlerde CNBC’ye verdiği bir röportajda Ethereum’un temelleri açısından iyi olduğuna inandığını belirtti. Ayrıca, DeFi ve NFT’ler için gerekli olan her şeyi sunduğundan, ETH’nin gelecekte büyüyeceğini ve bunun için pazarın zaten büyük olduğunu düşünüyor.

Ancak SkyBridge Capital şu ​​ana kadar sadece Bitcoin’e odaklandı. Scaramucci, gelecekte SkyBridge’in bir Ethereum fonu başlatabileceğini kabul etti.

Ethereum, yazının yazıldığı sırada 2165 dolardan işlem görüyordu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner