Yükleniyor...

Ethereum (ETH) Grafik Analizi – 16 Mayıs 2023

Staking işlemleri ile ön plana çıkan Ethereum'un (ETH) grafiği nasıl devam ediyor, büyük yükselişler gözlemlenebilir mi?

eth

Staking işlemleri ile ön plana çıkan Ethereum’un (ETH) grafiği nasıl devam ediyor, büyük yükselişler gözlemlenebilir mi?

Shapella’dan sonra stake hizmetleriyle parlayan ETH, bu durumu saatler içersinde fiyatına yansıtmayı başardı. 1.850 dolara gelen ETH’nin ivmesi, BTC’nin düşüşüyle birlikte biraz da olsa azaldı. Hala gündemde yer edinen ETH, üst seviyeleri hedeflediği takdirde altcoin’ler adına hacimli artışları beraberinde getirebilir.

Ethereum (ETH) Grafik Değerlendirmesi

Stake işlemlerinden destek bularak 1.850 dolara ulaşan ETH, Bitcoin’in gevşemesiyle birlikte 1.818 dolara geldi. BTC’nin stabil seyrettiği veya değer kazandığı koşulda, ETH için daha hacimli işlemler görülebilir. Stake hizmetleriyle gündemde olan ETH, sırasıyla 1.850 – 1.916 – 1.965 ve 2.056 dolar dirençlerini hedefleyebilir.

BTC’deki düşüşün devam etmesi, ETH ağında yaşanabilecek, piyasa bazlı olumsuz haberler ise ETH fiyatını daha da aşağı seviyelere çekebilir. ETH’nin destek noktaları ise sırasıyla 1.772 – 1.684 – 1.588 dolardır. ETH’nin bu değerlerden alacağı tepki, altcoin’lerin kaderinde belirleyici olacaktır.

Ekran Resmi 2023 05 16 10.35.57

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner