Yükleniyor...

Ethereum (ETH), Haftalar Sonra O Seviyeye Geldi!

Shapella öncesindeki fiyat bandına yaklaşan Ethereum'da (ETH) satış baskısı devam edebilir mi, güncel olarak ETH grafik analizi.

eth

Shapella öncesindeki fiyat bandına yaklaşan Ethereum’da (ETH) satış baskısı devam edebilir mi, güncel olarak ETH grafik analizi.

Shapella güncellemesi öncesinde büyük bir heyecan yakalayan ETH, haftalar sonra aynı fiyat aralığına geldi. 1.777 Dolardan hacimli yükseliş gösteren ETH, kripto yatırımcılarını ikiye böldü. Zamanında bu değerden ciddi bir yükseliş gösteren ETH, destek bandını aşağı yönlü kırdığı durumda iste ciddi satış baskısı görebilir.

Ethereum (ETH) Grafik Analizi

Shapella’dan önce 1.777 dolardan alıcı bulan ETH, haftalar sonra tekrardan aynı fiyat bandına yaklaştı. Şu an için 1.817 dolarda seyreden altcoin’lerin lideri, dün bu fiyat bandına bir fitil atmıştı. Alıcıların tekrardan üstünlük kurmasıyla bu fiyat aralığından seken ETH, 1.777 doları aşağı yönlü kırdığı takdirde, büyük bir satış dalgasıyla karşı karşıya kalabilir. ETH’da 1.793 – 1.757 Dolar aralığı, destek olarak takip edilecek seviyelerden biri.

Altcoin’lerin yükselişi adına önemli kriterleden olan ETH, yükselsin sürdürebilmesi adına sırasıyla 1.855 – 1.916 -1.942 ve 2.022 doları aşması izlenebilir. Grafik analizin önemli olduğu kadar da piyasadaki haber döngüsünün de önemi büyük olacaktır.

Ekran Resmi 2023 05 11 11.51.20

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner