Yükleniyor...

Ethereum (ETH) Kritik Seviyeyi Kazanmak İçin Mücadele Ediyor

Ethereum (ETH), dün geceden sabah saatlerine kadar sert bir düzeltme yaşadı.

eth fiyat

Ethereum (ETH), dün geceden sabah saatlerine kadar sert bir düzeltme yaşadı. ETH, sabah saatlerinde analist Aayush Jindal’a göre kripto para birimi için önemli olan 1800 dolarlık seviyeyi geri kazanmak için mücadele etmeye başladı.

Ethereum, ABD dolarına karşı 1.850 dolarlık direnci geçemeyince keskin bir düşüşe başladı. ETH fiyatı 1660 doları test etti ve şu anda 1.790 dolar civarında işlem görüyor. Ethereum, 1.850 dolar ve 1.860 dolar direnç seviyelerinden güçlü bir aşağı yönlü düzeltme başlattı.
Fiyat şu anda 1.800 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın biraz altında işlem görüyor.

Saatlik ETH/USD (Kraken üzerinden veri akışı) grafiğinde 1.790 dolar civarında destekle büyük bir üçgeninin altında bir kırılma oldu. Parite sabah saatlerinde yapılan analizde Aayush Jindal’a göre 1760 dolar ve 1780 dolar civarında güçlü bir dirençle karşılaşacaktı. ETH, bu dirençleri aşmayı başardı ve şu anda 1800 doları test etmek için mücadele ediyor.

Ethereum Sert Düşüş Yaşadı

Ethereum, kazanımlarını 1850 dolar ve 1860 dolar direnç seviyelerinin üzerine çıkaramadı. 1.800 dolarlık destek seviyesinin ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın altında bir kırılma oldu. ETH için ana direnç şu anda 1790 dolar ve 1800 dolar seviyelerinin (son kırılma bölgesi) yakınında oluşuyor. 100 saatlik basit hareketli ortalama da 1.800 dolar seviyesinin yakınında bulunuyor.

Yükseliş Görünüyor mu?

Analist Altcoin Sherpa’ya göre Ethereum’da hala yükseliş şansı bulunuyor. Analist bir grafik paylaşarak, şu ifadeleri kullandı:

“Şimdi tahmin ediyorum ki yüksek seviyelere çıkıyoruz. Oralarda bir tepki olabilir, bakalım. Hala kişisel olarak tüm TF’lerde yükseliş gösteriyor.”

Bir başka anonim analist JJcycles ise “eth fon oranları geçmişi” grafiği paylaşıp düşüş ve ardından gelen yükselişleri vurgulayarak, ETH’de 2000 dolar seviyesinin yaklaştığını ifade etti.

ETH, yazının yazıldığı sırada 1790 dolar civarında işlem görüyordu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner