Yükleniyor...

Ethereum (ETH) Yükselişe Geçti, Son 24 Saatte %10 Artış! Analistler Ne Diyor?

En büyük altcoin Ethereum (ETH) yükselişe geçti.

En büyük altcoin Ethereum (ETH) yükselişe geçti. Kripto para birimi CoinMarketCap’ten elde edilen verilere göre son 1 saat içerisinde %2 oranında artış yaşadı.

İkinci en büyük kripto para birimi olan Ethereum’un grafiğinde şu anda uzun yeşil bir mum oluştu. Analistler, borsa dışı en iyi 10 cüzdanın daha fazla Ethereum satın aldığını ve altcoin’in bu nedenle arttığını açıkladı. Kripto para birimi yazının yazıldığı sırada ATH’sinden %13 oranında gerideydi.

Ekran Resmi 2021 10 14 17.09.15


Dün akşam milyarder Mark Cuban’ın Bitcoin ve diğer kripto para birimlerine kıyasla kripto yatırımı olarak Etherum’un daha avantajlı olduğunu belirttiğini bildirmiştik.

Bu arada, son zamanlarda daha fazla ETH yakıldı; yakılan toplam ETH miktarı 529.000’i aştı.

Yazının yazıldığı sırada Ethereum 3.768 dolardan işlem görüyordu.

Analistler Ne Diyor?

Yerli kripto para analistlerinden Rain Drop Crypto, Ethereum’da 3.682 dolar desteğinin altında bir günlük kapanış görmediği takdirde grafikte belirttiği hedef bölgesini takip edeceğini dile getirdi.

Bir diğer yerli analist Jess Coin ise altcoin’lerin ETH ile beraber hareket ettiğini, ETH’nin zincirlerini kırması durumunda altcoin’lerin de yükselişe geçeceğini ifade etti.

Popüler analistlerden Wolf ise Ethereum’da fincan kulp formasyonunun 8500 doları hedeflediğini ifade etti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner