Ethereum Geliştiricisi, Steve Wozniak'ı Justin Sun ve TRON Konusunda Uyardı • Coinkolik
Yükleniyor...

Ethereum Geliştiricisi, Steve Wozniak’ı Justin Sun ve TRON Konusunda Uyardı

TRON Vakfı’nın CEO’su Justin Sun’ın 20 Ocak’ta Steve Jobs’la birlikte Apple’ı kuran Steve Wozniak ile öğle yemeğinde bir araya geldiği ortaya çıkmıştı.

Justin Sun ve Steve Wozniak 1

TRON Vakfı’nın CEO’su Justin Sun’ın 20 Ocak’ta Steve Jobs’la birlikte Apple’ı kuran Steve Wozniak ile öğle yemeğinde bir araya geldiği ortaya çıkmıştı.

Buluşmanın fotoğraflarını Twitter hesabında paylaşan Sun, Woz’un TRON’u Apple kadar başarılı yapacak bazı değerli tavsiyelerde bulunduğunu ve gelecekte TRON ile Wozniak’ın işbirliği yapabileceğini ima etti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Sun’ın Wozniak ile buluşması, yatırım dünyasının efsanevi ismi Warren Buffett ile öğle yemeğinin aksine gerçekleşmiş olması ve ne Sun ne de Wozniak’ın yemek için 4.5 milyon dolar ödememiş olmasından dolayı dikkate değer bir gelişme olarak görüldü.

Ethereum Geliştiricisinden Uyarı

Öte yandan Ethereum geliştiricisi @antiprosentez.eth, Steve Wozniak’a Justin Sun’ın kendisini TRON’un PR kampanyası için kullandığını belirttiği bir tweet attı. Ayrıca Woz’u Sun ile işbirliği yapma konusunda uyaran Ethereum geliştiricisi, TRON’u oldukça şüpheli bir proje olarak nitelendirdi.

Ethereum Geliştiricisi Steve Wozniak


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x