Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Altcoin Haberleri Ethereum (ETH) Ethereum için 2017'den Bu Yana İlk Kez Görülen Sinyal Onaylandı!

Ethereum için 2017’den Bu Yana İlk Kez Görülen Sinyal Onaylandı!

ABONE OL:google-news

Ethereum fiyatı Aralık 2018’den bu yana oldukça düşük seviyelerde seyrediyor. Nitekim bugün, Ethereum için Golden Cross sinyali doğrulandı. Golden Cross, bazı trader’ların gelecekteki fiyat beklentileri için son derece yüksek seviyeleri işaret eden önemli bir sinyal. Ethereum için Golden Cross 18 Şubat 2017’den beri ilk kez görülüyor.

Aşağıdaki grafiğe baktığınızda, 50 günlük hareketli ortalamanın (sarı çizgi) 200 günlük hareketli ortalamanın (siyah çizgi) üzerinden geçtiğini açıkça görebilirsiniz:

Golden Cross Sinyali Ethereum

Bu kesişim birkaç aydır kaydedilen güçlü fiyat performansını yansıtıyor ve birçok analist Ethereum eğiliminin düşüş eğiliminden yükselişe geçtiğinin bir işareti olduğunu düşünüyor. Bu sinyal aynı zamanda daha fazla alıcıyı piyasaya girmeye teşvik ederek alım baskısını artırabilir.

Bir süredir Ethereum için 183 dolarlık direnç seviyesi kritik önem taşıyan bir nokta haline geldi. Fiyat günlük mumda bugün konsolide olurken dün %2,6’lık önemli bir artış kaydedildi.

Golden Cross’un oluşmuş olmasının daha yüksek alım baskısına yol açabileceği göz önüne alındığında 183 dolarlık direnç seviyesinin üstesinden gelme şanslı önemli ölçüde daha yüksek olacak. Ethereum fiyatının Golden Cross oluşumundan önceki son işlemlerde 166 dolar olan önceki destek ve direnç seviyesinin altına düştü.

Bununla birlikte, son birkaç günlük güçlü fiyat performansı fiyatı tekrar yükseltti ve fiyatın buradan geri dönmesi durumunda bu seviyenin destek olacağı düşünülüyor.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar