Yükleniyor...

Ethereum Kurucularından Vitalik Buterin’den Jet Fadıl Sorusu!

Kamuoyunda "Jet Fadıl" olarak bilinen Fadıl Akgündüz'ün şöhreti kripto para birimi Ethereum'un kurucularından Vitalik Buterin'e kadar uzandı.

Jet Fadıl Ethereum Vitalik Buterin

Kamuoyunda “Jet Fadıl” olarak bilinen Fadıl Akgündüz’ün şöhreti kripto para birimi Ethereum’un kurucularından Vitalik Buterin’e kadar uzandı.

Twitter’da @rektoglu kullanıcı adını kullanan Eylem Rektoglu isimli bir Türk, Buterin ile dalga geçmek için bir tweet attı:

“Sayın @VitalikButerin,

Carprice Gold Bayrampaşa’nın sahibi sayın Fadıl Akgündüz ile anlaştığınız ve ikinizin onu akıllı sözleşmeyle çalışan EtherCity’ye dönüştüreceğiniz hakkında söylentiler var”

Ethereum’un kurucusu ise ilginç bir şekilde ve muhtemelen Fadıl Akgündüz’ün adını daha önce hiç duymadığından tweet’e şöyle bir yanıt verdi:

“Fadıl’ı hiç duymadım ve Caprice Gold Bayrampaşa nedir?”

Buterin’in cevabı üzerine Rektoglu başka bir tweet attı ve “O (Jet Fadıl) çok güvenilir ve büyük bir mevduat yatırımcısı efendim. Bu sadece bir söylenti.” diyerek Vitalik’in Türk takipçilerini gülümsetmeyi başardı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner