Yükleniyor...

Ethereum Ralli Sinyalleri mi Veriyor?

Kripto piyasasının geneli ve Ethereum (ETH), Bitcoin'in (BTC) 6.

Ethereum rallisi kisa zamanda baslayabilir

Kripto piyasasının geneli ve Ethereum (ETH), Bitcoin’in (BTC) 6.000 dolar seviyesine gerilemesini katalize ederek gecelik bir çıkış yaşadılar. Diğer kripto varlıklara göre ise Ethereum daha iyi bir performans gösteriyor.

Kripto piyasasının önemli analistlerinden birisi Ethereum’a dair bazı teknik faktörlerin olduğunu ve ikinci en büyük kripto varlığın çelişki sinyaller verdiğini belirtti.

Yazım sırasında 130 dolar seviyesinden işlem gören ETH, dün yer aldığı 134 dolarlık seviyeden hafif bir düşüş eğilimi yaşadı. Ethereum’da yana doğru devam eden ticaret Ethereum’un büyüdüğünü ve lider kripto varlık Bitcoin’e göre daha iyi performans gösterdiğini belirtiyor.

Bitcoin düne göre hafif bir düşüş yaşadı ve yazım itibari ile 6.222 dolar seviyesinden işlem görüyor. Bitcoin’de yaşanan düşüş ile birlikte, birçok büyük altcoin de gerileme yaşadı. Ethereum’un Bitcoin’e göre daha iyi performans göstermesi açık bir şekilde yükselişin işaretçisi olarak görülebilir. Ancak Twitter’da popüler bir kripto para birimi analisti olan Josh Olszewicz yaptığı açıklamada, Ethereum’un gönderdiği karışık sinyalleri göz ardı etmememiz gerektiğini belirtti.

Olszewicz ayrıca yaptığı açıklamada, yukarı doğru gerçekleşecek herhangi bir ivmenin Ethereum’u 170 dolara taşıyacağını iddia etti.

Olszewicz’in tahminlerinin gerçekleşebilmesi için öncelikle boğaların Ethereum’u Bitcoin’den ayırmaları gerekiyor. Ethereum’un yukarı yönlü bir ivme kazanması ancak bağımsızlık ile olabilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner