Yükleniyor...

Ethereum’da (ETH) Bir Sonraki Fiyat Hedefi Ne?

Lider altcoin Ethereum (ETH) kullanıcıları hala ETH 2.

ethereum eth fiyatında bir sonraki hededf ne

Lider altcoin Ethereum (ETH) kullanıcıları hala ETH 2.0 güncellemesini bekliyor. Ethereum, son günlerde izlediği durgun bir fiyata rağmen ekosisteminde güçlü bir büyümeye tanık oluyor. Yazının yazıldığı sırada ETH, 239 dolardan işlem görüyordu. Bununla beraber ETH 2.0 beklentisi ekosisteme artan bir ilgi getirdi. Bunun da fiyatta yükselişi sağlayabileceği ifade ediliyor.

250 dolar bandını kıramayan ve gerileyen ETH, dikkat edilmesi gereken kritik seviyeden geri döndü. Kripto para birimi 234 dolar seviyesini kırdı ve şu anda 239 seviyesinin üzerinde tutunmaya çalışıyor. ETH’de bir sonraki hedef 241 dolar seviyesi olabilir. Bu seviyenin kırılması durumunda ETH’nin yükselişe geçebileceği ifade ediliyor.

Bilindiği üzere önceki günlerde Glassnode’e göre, ETH aktif adres sayısı yükselişe geçti. Cuma günü adres sayısı 405.014 olarak güncellenmişti. Bu artan aktif adres seviyesi en son Mayıs 2018’de ETH fiyatının 800 dolara yakın olduğu zaman görülmüştü. Peki bundan sonra ETH’de fiyat hedefi ne olacak? Analistler bu konuda ne söylüyor?

“Hedef 300 Dolar”

Popüler analist ve trader Crypto Michael,  önceki gün bir grafik paylaşarak Bitcoin’de hedefinin 300 dolar ve üstü olduğunu dile getirdi. Analist bugün de yeni bir grafik paylaşarak gidişatın harika olduğunu ve hala aynı hedefin geçerli olduğunu dile getirdi.

Bitcoin’i Geçecekler

Bir diğer popüler analist Peter Brandt ise Ethereum da dahil olmak üzere birçok kripto paranın önümüzdeki zamanlarda BTC’yi geçeceğini dile getirdi. Brandt, ETH/BTC paritesinde hedefin 0.03276 olduğunu ifade ediyor.

Analist Aayush Jindal ise ETH’de düzeltme yaşanabileceğini ifade etti. Analist, fiyatın 242 ve 240 dolar destek seviyelerinde aşağı yönlü bir düzeltme başlatabileceğini dile getirmişti. ETH şu anda 239 dolardan işlem görüyor. Jindal’a göre bir sonraki önemli destek 235 dolara yakın olacak.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner