Yükleniyor...

Ethereum’da (ETH) Yükseliş Devam Edecek mi?

Ethereum (ETH) uzun zamandır lider kripto varlığın fiyat hareketini yakından takip ediyor.

Ethereumda yukselis devam edecek mi

Ethereum (ETH) uzun zamandır lider kripto varlığın fiyat hareketini yakından takip ediyor. ETH dün piyasalarda yaşadığı hafif ret ile karşılaşmadan önce, özellikle son birkaç gün boyunca yatırımcısı oldukça sevindirdi.

Yaşanan son fiyat hareketinin ardından, yükselen kama deseni, yüksek zaman çerçevesi direnci ve alış baskısı dahil olmak üzere ayı piyasasını destekleyici faktörler ortaya çıkmaya başladı. Bu faktörlerin ortaya çıkması, 185 dolar seviyesinde kurulan güçlü desteğin, kripto varlığın inişini yavaşlatmak için yeterli olabileceği gerçeğini gösterse de, Ethereum’da kısa vade içerisinde bir çöküş yaşanabilir.

Şu anda hem alıcıların hem satıcıların bir çıkmaza girildiği görülüyor. Twitter’ın popüler kripto varlık analistlerinden Pentoshi yaptığı açıklamada, Ethereum’un son günlerde zayıflık belirtileri gösterdiğini belirtti.

Yazım sırasında Ethereum (ETH) 194 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Bitcoin’i yakın seviyeden takip eden Ethereum’un fiyat hareketi, lider kripto varlığa bağlı gözüküyor. Bitcoin’in hareketi Ethereum’un fiyatının hangi yöne doğru kırılacağını da gösterecektir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner