Etherscan, Platformuna OpenAI Tabanlı Araç Ekledi • Coinkolik
Yükleniyor...

Etherscan, Platformuna OpenAI Tabanlı Araç Ekledi

Etherscan, platformuna OpenAI tabanlı araç ekleyerek ilerici bir adım attı.

OpenAI

Etherscan, platformuna OpenAI tabanlı araç ekleyerek ilerici bir adım attı.

Etherscan, Ethereum Blockchain tarama web sitesi olarak bilinen bir platformdur. Kullanıcıların Ethereum akıllı sözleşmelerinin kaynak kodlarını analiz etmelerine yardımcı olmak için yapay zeka tabanlı bir araç eklediğini duyurdu.

Etherscan, OpenAI Tabanlı Yeni Bir Araç Eklediğini Duyurdu

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Etherscan, kullanıcıların bir akıllı sözleşmenin kaynak kodu hakkında açıklama taleplerinde bulunmalarına olanak sağlayan bu yapay zeka aracının, bilgileri anlamalarına ve akıllı sözleşmelerle etkileşime geçmelerine yardımcı olduğunu belirtmektedir. Kullanıcılar, akıllı sözleşmenin “okuma” ve “yazma” işlevlerini anlayabilir ve bunları merkeziyetsiz uygulamalarda nasıl kullanabileceklerini keşfedebilecekler.

openai

Son zamanlarda, OpenAI tarafından geliştirilen ChatGPT gibi yapay zeka tabanlı sohbet robotlarının popülerlik kazanmasıyla birlikte, blok zinciri ve kripto şirketleri, bu teknolojiyi kullanarak tüccarları ve geliştiricileri desteklemek için benzer araçlar sunmaya başladılar. Bununla birlikte, geçtiğimiz haftalarda kripto borsası Bybit, ChatGPT’yi alım satım platformuna entegre etti.

Etherscan, bu yapay zeka aracının yalnızca bilgilendirme amaçlı olduğunu ve kullanıcıları, yanıtlarını doğrulamaları için kanıtlar veya hata ödülleri göndermek yerine güvenmeye teşvik ettiğini belirtmektedir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x