Yükleniyor...
Sponsored

Fidelity Investments’ten Jurrien Timmer Bitcoin (BTC) Hakkında Konuştu: Apple ile Aynı Yolu İzliyor

Fidelity Investments direktörlerinden Jurrien Timmer, benimseme oranı arttıkça Bitcoin (BTC) fiyatının katlanarak artacağını söylüyor.

Jurrien Timmer btc bitcoin apple

Fidelity Investments direktörlerinden Jurrien Timmer, benimseme oranı arttıkça Bitcoin (BTC) fiyatının katlanarak artacağını söylüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Yeni bir röportajda Timmer, Bitcoin’in piyasa değeri açısından dünyanın en büyük firması Apple ile aynı büyüme yolunu izlediğini ifade etti.

“Bitcoin için tüm ağ etkisini Apple bilgisayarların ağ etkisi ile karşılaştırdım. Apple gelirlerini artırdıkça hisse senedi fiyatı da katlanarak artıyor. Bitcoin de aynı yolu izliyor.”

Fidelity Investments küresel makro direktörü, Bitcoin’in diğer kripto varlıklarından farklı olarak kendi sınıfında olduğunu söylüyor.

“Belki diğer dijital varlıklar [Bitcoin’e göre] daha iyi iş çıkarır çünkü daha ölçeklenebilirler ama aynı zamanda belki daha az merkeziyetsizdirler. İşte bu yüzden Bitcoin’in altın gibi bir değer deposu olduğunu söyleyebilirim. Ve dijital varlık alanının geri kalanı daha çok bir girişim varlığına benziyor.”

Timmer ayrıca, Bitcoin’in şu anda, değerli metalin fiyatının oldukça değişken olduğu 1970’lerde altınla aynı aşamada olduğunu söylüyor.

“Bitcoin’i altının 1970’lerde olduğu konumda gibi düşünüyorum. Altın, para olmaktan çıkıp bir varlık sınıfına dönüştü. Ve fiyat keşfinden geçti. Bir gençti, yaşı yaklaşıyordu. Çok oynaktı, çok yükseldi ama aynı zamanda çok büyük, çok büyük dezavantajları vardı. Bitcoin de aynı şeyi yapıyor.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x