Yükleniyor...

Floki’nin çıkardığı kripto para Binance’e göz kırptı!

Floki'nin çıkardığı kripto para TokenFi (TOKEN), Binance'in vadeli işlemlerinde listeleneceği haberiyle yükselişe geçti.

TokenFi Binance Duyurusu

Floki’nin çıkardığı kripto para TokenFi (TOKEN), Binance’in vadeli işlemlerinde listeleneceği haberiyle yükselişe geçti.

Binance, peş peşe listeleme haberleriyle piyasayı yükseliş yönlü etkiliyor. Kripto borsası, gün içerisinde TWT’yi vadeli işlemlerde listeleyeceğini duyurdu. Binance, hemen ardından kripto topluluğunun yeni göz bebeği olan TOKEN için de listeleme duyurusunda bulundu. Floki’nin Ekim ayında piyasaya sürdüğü TokenFi (TOKEN), 3 Kasım saat 18:00’de Binance vadeli işlemlerinde listelenecek.

Binance’in listeleme duyurusuyla birlikte harekete geçen TOKEN, yüzde 44’lük yükselişe imza attı.

TOKENFI

TokenFi (TOKEN), Binance duyurusuyla hareketlendi

Tokenizasyon projesi TokenFi (TOKEN), gün içerisinde yüzde 44’lük sansasyonel bir yükselişe imza attı. Bu yükselişin arkasında, Binance duyurusu yer alıyor. Binance, TOKEN’ı 50 katına kadar kaldıraç desteğiyle vadeli işlemlerde listeleyecek. Haberin etkisi, TOKEN tarafında alım iştahı yarattı.

TOKEN, Floki tarafından ortaya çıkarıldı. Floki, 27 Ekim tarihinde TOKEN’ı piyasaya sürdü. Büyük bir beklenti ve topluluk desteğ ile ortaya çıkan proje, yükseliş yönlü grafik çiziyor.

TOKEN’ın Binance’te listelenmesi, yeni bir fiyat bölgesini meydana getirdi.

TokenFi TOKEN

Binance, TOKEN’a 3 Kasım 18:00’de kapılarını açıyor. Yaklaşık 25 milyon dolar piyasa değerine sahip olan TOKEN, Binance etkisiyle yükselişini sürdürebilir. Popüler kripto para birimi, gün içerisinde 0,05119 dolara iğne atarak geçtiğimiz günden gelen direnç noktasını test etti. Bu bölgenin aşılması halinde TOKEN, 0,054 dolara yükseliş yaşayabilir. Özellikle Binance’te alım satımın başlaması, TOKEN fiyatını daha da yukarıya taşıyabilir. Büyük bir satış baskısıyla karşılaşmazsa, popüler kripto para birimi 0,06 doları test edebilir.

Diğer taraftan haber etkisinin geçmesi düşüşü tetikleyebilir. 27 Ekim’de TOKEN alan trader’lar, Binance’in vadeli işlemler listelemesiyle birlikte satış yapmayı tercih edebilir. Bu durumda TOKEN, 0,043 dolar desteğine kadar geri çekilebilir. Bu bölge, güçlü bir destek noktası olduğu için kırılması halinde fiyat 0,040 dolara düşebilir. TOKEN için bir sonraki destek noktası ise 0,03750 dolar bölgesi olacaktır.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner