GameFi'nin Yükselişiyle Axie Infinity (AXS) de Değerlendi • Coinkolik
Yükleniyor...

GameFi’nin Yükselişiyle Axie Infinity (AXS) de Değerlendi

Kripto para piyasasındaki GameFi tokenlerinden biri olan Axie Infinity (AXS), son 7 günde yüzde 23'ten fazla değer kazandı.

Axie Infinity (AXS)

Kripto para piyasasındaki GameFi tokenlerinden biri olan Axie Infinity (AXS), son 7 günde yüzde 23’ten fazla değer kazandı. Kripto para piyasasında ilk 100’e adını yazdıran AXS, son 1 gün içinde ise yüzde 3.5’lik fiyat artışı yaşadı.

AXS, güçlü bir performans sergilediği için uzun vadeli bir yatırım olmayı hedeflemesi oldukça anlaşılabilir.

Axie Infinity (AXS) Yükseldi

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

GameFi endüstrisinin değeri gün geçtikçe artıyor. Bu ilgiyle birlikte AXS gibi GameFi tokenlarına olan ilgi de yükseliyor diyebiliriz. Bunu AXS’nin son zamanlardaki performansında net bir şekilde görüyoruz.

Değeri 12.4 dolara kadar gerileyen AXS, şimdilerde 17 doların üzerinde işlem görüyor. Kripto para birimi son 24 saatte yüzde 3.5 oranında değer kazanırken, son 30 günde yatırımcısının yüzünü yüzde 20.3’lik artışla güldürdü.

Axie Infinity (AXS)

Yaşanan kırılmadan sonraki iniş çıkışın ardından fiyatın bir sonraki dirence doğru ilerlemesi bekleniyor. 50 günlük EMA direnç seviyesinin başlaması AXS tokeninin mevcut değerindeki artışı olumlu yönde etkilemiş oldu.

GameFi Sektörünün Günümüzdeki Rolü

NFT’lerin ve DeFi’nin tam tersi olarak GameFi, sektöre girişlerin sabit seviyede kalmasıyla pozitif bir etki bıraktı. Ayrıca çok sayıda proje de içinde bulunduğumuz ayı piyasasında ayakta kalarak, sektörün daha az hasar aldığını gösterdi.

Axie Infinity (AXS)

CoinGecko verilerine göre Axie Infinity (AXS), haberin yazımı itibariyle 17,71 dolardan işlem görüyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x