Yükleniyor...

GM Wagmi (GM) Coin Nedir? GM Coin Yorum ve Geleceği

GM Wagmi, kripto evreninde iyi hissettiren bir vızıltı yaratan yeni bir meme kripto para projesidir.

GM Wagmi token explained

GM Wagmi, kripto evreninde iyi hissettiren bir vızıltı yaratan yeni bir meme kripto para projesidir.

Twitter, Discord ve/veya Facebook’ta aktif olan bir kripto meraklısı mısınız? Eğer öyleyse, son zamanlarda platformlarda “GM” veya “gm” trendlerini fark etmiş olabilirsiniz. “GM” kısaltması genellikle Türkçe “Günaydın” anlamına gelir. GM Wagmi, pozitifliği yaymak ve kripto alanını daha iyi bir yer haline getirmek için yepyeni bir token yaratan bu selamlamadan ilham alan bir projedir. Kripto topluluğu üyelerinin birbirlerini selamlamasının en yeni yollarından biridir.

Lansmanından bu yana, GM Wagmi’nin tokeni GM, %2.000’in üzerinde büyüdü, meme tokeni alanında bile şaşırtıcı bir istatistik. 

GM Wagmi Nedir? 

GM Wagmi, kripto evreninde iyi hissettiren bir vızıltı yaratan yeni bir meme kripto para projesidir. Bu kriptonun başlangıcındaki amaç, Solana Labs’ın kurucu ortağı Raj Gokal’a saygı göstermektir. Gökal, Twitter hesabında herkesi #gm ile selamlayarak “GM”yi popüler yaptı. Ayrıca olumlu havalar yayması ve herkesin başkalarını “GM” ile selamlama hakkını aktif olarak savunmasıyla da tanınır. 

GM Wagmi’nin piyasaya sürülmesinden önce, insanların birbirlerini “GM” ile selamlamalarına karşı bir miktar direnç vardı. GM Wagmi ekibi, GM yanlısı topluluğu birleştirerek pozitif kültürlerini ana akım haline getirmeyi amaçlıyor. 

GM Coin Nedir? 

GM, Ethereum ağı üzerine inşa edilmiş bir ERC20 tokenidir. Kasım 2021’in ilk haftasında piyasaya sürüldü ve bir bütün olarak GM Wagmi topluluğunu ve savundukları inançları temsil ediyor. 

Craig, Dan ve @ugliestduck olarak bilinen GM Wagmi’nin kurucularına göre, birini “Günaydın” (GM) ile selamlamak sadece bu iki basit kelimeden daha fazlasıdır. Blockchain teknolojisi ve kripto para biriminin yardımıyla insanları birleştiren ve pozitiflik üreten dünya çapında bir hareket yaratma girişimidir. 

Adil olmak gerekirse, GM’yi belirli bir amaca hizmet eden veya mevcut bir sorunu çözen yardımcı program tokenleriyle karşılaştıramayız. Aksine, GM, DOGE ve SHIB gibi meme tokeni alanına aittir. 

Meme tokenlerinin kötü bir itibarı olsa da, onları tamamen görmezden gelemeyiz. Bu yazı itibariyle, DOGE CoinMarketCap’te 10. sırada yer alıyor – meme tokenlerinin aslında başarılı olabileceğinin kanıtı.

GM Wagmi Nasıl Çalışır?

Minimum fayda sağlamasına rağmen, GM Wagmi’nin varlığının derin bir anlamı vardır ve daha da önemlisi, arkasında coşkulu bir topluluk vardır. 

GM Wagmi ekibinin sloganı, “GM topluluk demektir ve topluluk aile demektir.” GM Wagmi’nin yaratıcıları, GM tokenini piyasaya sürerek dünya çapında pozitifliği yaymak için kültürlerini yaparak bu trendden yararlanmak istiyorlar.

GM Wagmi projesinin tamamıyla ilgili harika bir şey, %100 şeffaflıkla son derece adil bir lansmana sahip olmasıdır. ICO’ları herhangi bir ön satış, kurucuya ayrılmış tokenler veya manipülasyon teknikleri içermiyor.

GM Wagmi’nin Temel Özellikleri

Değişim Aracı

Bitcoin gibi, GM tokeninin birincil özelliği bir değişim aracı olarak hareket etmektir. Kullanıcılar, bir değer transferi olarak hareket etmek için GM tokenlerini diğer kriptolar veya fiat para birimi ile değiştirebilirler.

Güçlü Topluluk

GM tokeninin piyasaya sürülmesinden sonraki bir ay içinde proje, dünya çapındaki kripto meraklılarından sağlam destek almayı başardı. Bugün GM, sosyal medya platformlarında takdir ve destek görüyor. Ve bildiğimiz gibi, güçlü bir topluluk bir meme tokenleri için her şeydir.

Büyük Amaç

Pek çok çevrimiçi platformda nefret söyleminin baskın olduğu bir dönemde, pozitiflik getirme niyeti günün ihtiyacıdır. GM Wagmi platformunun amacı, kripto dünyasını daha iyi bir yer haline getirmektir.

Birlikte Çalışabilirlik

GM bir ERC20 tokeni olmasına rağmen, GM Wagmi, yüksek ETH gaz ücretlerine bir alternatif sunarak işlem maliyetlerini daha ucuz hale getirmek için Binance Akıllı Zincir ile entegre oluyor. 

GM Wagmi’nin Artıları ve Eksileri

Artıları

  • GM tokeni doğası gereği deflasyonisttir. Gerçekleşen her GM işleminde aktarılan miktarın %1’i yakılır. Ayrıca, GM’in toplam arzının yarısının piyasaya sürülmesi sırasında yakıldığını belirtmekte fayda var. Sağlanan talep sabit kalır, bu agresif yakma özelliği ile GM tokeninin değeri önemli ölçüde artacaktır.
  • Şeffaflık ve pozitifliği yaymak, GM Wagmi projesinin bilindiği temel ilkelerdir. 

Eksileri

  • GM Wagmi’nin piyasaya sürülmesinden bu yana, bir düzineden fazla GM tokeni, büyük ölçüde benzer görev ifadeleriyle piyasaya sürüldü. Bu projenin ve token oluşumunun arkasında benzersiz bir teknoloji veya IP olmadığından, başkalarının orijinal GM tokenini kopyalaması kolaydır. GM Wagmi’nin kimliğini ve eksenini korumak için muazzam pazarlama çabalarıyla pazara hücum etmesi gerekiyor, böylece tokenin uzun vadede kendini koruyabilmesi gerekiyor.
  • Yukarıda bahsedilen profesyonellere rağmen, GM nihayetinde kripto alanındaki mevcut sorunları çözmeyen bir meme tokenidir.

GM Coin Yorum ve Geleceği

İşlevsel bir kristal küreniz olmadıkça, herhangi bir kripto para biriminin, özellikle de meme coinlerinin geleceğini doğru bir şekilde tahmin etmek zordur. Kısmen, GM Wagmi’nin başarısı, ekibinin kendilerini kriptosferde nasıl konumlandırdıklarına bağlı. 

GM Wagmi’nin başarmak istedikleri kilometre taşlarından oluşan bir yol haritası yok. Öncelikli odakları, pazarlama çabalarını genişletmek ve GM hareketini küresel olarak yaymaktır. Şu anda ekipleri, tokenleri birden fazla borsada listelenmesine aşırı odaklanmış durumda ve şimdiye kadar başarılı oldular. GM’nin piyasaya sürülmesinden sadece bir hafta sonra, 12’den fazla merkezi ve merkezi olmayan borsada listelenmeyi başardı – bir meme tokeni için oldukça büyük bir başarı. 

Bu noktada GM’nin fiyatını düşünürsek, iyi bir yatırım yapabileceğini düşünüyoruz. Küçük miktarlarda yatırım yaparak ve GM’nin fiyatında bir miktar ivme görmeye başladığınızda miktarı artırarak bir şans verebilirsiniz. Yine de, geri dönüşlerin garantisi olmadığını unutmayın, bu nedenle yalnızca karşılayabileceğiniz kadar yatırım yapın.

Bugün kripto pazarındaki çoğu meme tokeni, kâr amaçlıdır ve birkaç kişi için tasarlanmıştır. Lansmanı ve tokenlere dayanarak, GM’nin bu kategoriye ait olmayan bir aykırı değer olduğuna inanıyoruz. GM Wagmi’nin “pozitifliği yaymak” sloganı, belki de dolar işaretine fazla odaklanmış bir endüstride taze bir soluktur. Nihayetinde, tartışıldığı gibi, hem GM Wagmi projesinin hem de GM tokeninin başarısı, ekibin pazarlama çabalarıyla ilerlerken kendilerini nasıl konumlandırdığına bağlıdır. 

Ekran goruntusu 2022 02 02 114045

GM Coin Kaç TL?

Güncel kripto para piyasası verilerine göre 1 GM Coin 0.000063 TL TL’den işlem görüyor. GM Coin fiyatı son 24 saat içerisinde 9.21% değişim gösterdi. GM Coin’in son 24 saatteki işlem hacmi ise 101,771 $ dolar, toplam piyasa değeri ise 910,745 $ dolar seviyesinde.

GM Coin Kaç Dolar?

Güncel kripto para piyasası verilerine göre 1 GM Coin 0.000002 $ dolardan işlem görüyor. 2022 yılının Ocak ayı itibariyle GM Coin tüm zamanların en yüksek seviyesi rekorunu 0.0009851 dolarla kaydetti. Bununla birlikte GM yılın en düşük seviyesini ise 0.00003346 dolarla belirledi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner