Yükleniyor...

Günlük Ethereum (ETH) İşlemleri 1 Milyona Yaklaştı

Piyasa değeri 30 milyar doları aşan en büyük altcoin Ethereum (ETH) ağındaki günlük işlem sayısında önemli bir artış yaşandı.

Ethereum ETH

Piyasa değeri 30 milyar doları aşan en büyük altcoin Ethereum (ETH) ağındaki günlük işlem sayısında önemli bir artış yaşandı.

27 Mayıs 2019’da lider akıllı sözleşme platformuna 942.000’den fazla işlem kaydedildi. 29 Mayıs tarihinde Ethereum Blockchain’i üzerinde 947.000’in üzerinde ETH işlemi gerçekleştirdi. Günlük Ethereum işlemleri 2018’in Şubat ayından bu yanaki en yüksek seviyeye gelmiş durumda.

Günlük Ethereum ETH İşlemleri

Şubat aynda günlük olarak işlenen toplam Ethereum işleminde önemli bir düşüş olmasına rağmen yılın ilk beş ayında Blockchain’deki aktivitenin arttığı görülüyor. Mart ayından itibaren ise Ethereum işlemleri güçlü bir şekilde artmaya başladı. İşlem sayısının artışıyla birlikte Ethereum fiyatı da yükselişe geçti. 2018’in Aralık ayının başında 100 doların altına düşen Ethereum fiyatı şu sıralar 280 doları aşmış durumda.

Geçtiğimiz yıl Ethereum fiyatındaki keskin düşüş kısmen işletme giderlerini karşılamak için elindeki Ethereum’larını satan birçok Blockchain girişimiyle bağlantılıydı. Elbetteki Bitcoin fiyatındaki sert düşüş de Ethereum’daki düşüşü tetikledi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner