Yükleniyor...
AL / SAT
StormGain
Anasayfa Altcoin Haberleri Ethereum (ETH) Günlük Ethereum (ETH) İşlemleri 1 Milyona Yaklaştı

Günlük Ethereum (ETH) İşlemleri 1 Milyona Yaklaştı

ABONE OL:google-news

Piyasa değeri 30 milyar doları aşan en büyük altcoin Ethereum (ETH) ağındaki günlük işlem sayısında önemli bir artış yaşandı.

27 Mayıs 2019’da lider akıllı sözleşme platformuna 942.000’den fazla işlem kaydedildi. 29 Mayıs tarihinde Ethereum Blockchain’i üzerinde 947.000’in üzerinde ETH işlemi gerçekleştirdi. Günlük Ethereum işlemleri 2018’in Şubat ayından bu yanaki en yüksek seviyeye gelmiş durumda.

Günlük Ethereum ETH İşlemleri

Şubat aynda günlük olarak işlenen toplam Ethereum işleminde önemli bir düşüş olmasına rağmen yılın ilk beş ayında Blockchain’deki aktivitenin arttığı görülüyor. Mart ayından itibaren ise Ethereum işlemleri güçlü bir şekilde artmaya başladı. İşlem sayısının artışıyla birlikte Ethereum fiyatı da yükselişe geçti. 2018’in Aralık ayının başında 100 doların altına düşen Ethereum fiyatı şu sıralar 280 doları aşmış durumda.

Geçtiğimiz yıl Ethereum fiyatındaki keskin düşüş kısmen işletme giderlerini karşılamak için elindeki Ethereum’larını satan birçok Blockchain girişimiyle bağlantılıydı. Elbetteki Bitcoin fiyatındaki sert düşüş de Ethereum’daki düşüşü tetikledi.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar