Yükleniyor...

Günün öne çıkan kripto paraları hangileri oldu? 6 Mart 2024

Bitcoin'in (BTC) sergilediği volatil hareketler ile yatırımcısını şaşırtan altcoin'lerde son durum ne?

yukselis-gerceklestiren-altcoin'ler

Bitcoin’in (BTC) sergilediği volatil hareketler ile yatırımcısını şaşırtan altcoin’lerde son durum ne?

ATH yaptıktan sonra 59.000 dolara iğne atan Bitcoin (BTC), altcoin piyasasını tam anlamıyla sarsmıştı. Daha sonrasında ise yukarı yönlü eğilim göstermesi altcoin’lere can suyu oldu. BTC’de ATH’nin gelmesine rağmen volatilite ve dominasyondan dolayı ezilen altcoin’ler dikkatlerden kaçmadı. Bunun yanı sıra, BTC’ye karşı sağlam durarak yükselişe geçmeyi başaran altcoin’ler de olmadı değil.

Kazanan kripto paralar listesi

En çok yükselen coin’ler listesinde son 24 saatte yüzde 24,57 artış gösteren dogwifhat (WIF) zirveye oturdu. Yüzde 11,73’lük artışla Terra Classic (LUNC) ikinci sırada, UNUS SED LEO (LEO) yüzde 10,63’lik artışla üçüncü sırada, yüzde 9,91’lik artışla Uniswap (UNI) dördüncü sırada yer aldı. Son sıraya ise yüzde 9,58’lik yükselişiyle Aptos (APT) yerleşti.

dusen coinler 1

Kaybeden kripto paralar listesi

En çok düşen coin’ler listesinin ilk sırasında Sats (SATS) yer aldı. SATS son 24 saatte yüzde 13,04 düşerek zirveye yerleşti. Ardından Floki (FLOKI) geldi. FLOKI son 24 saatte yüzde 11,59 değer kaybetti. Üçüncü sırada yüzde 11,29’luk düşüşle Filecoin (FIL), dördüncü sırada yüzde 11,09’luk düşüşle Ordi (ORDI) ve son olarak beşinci sırada yüzde 10,46’lık düşüşle eCash (XEC) yer aldı.

yukselen coinler 1

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner