Haftanın Öne Çıkan Kripto Paraları (17 Temmuz – 24 Temmuz 2023) • Coinkolik
Yükleniyor...

Haftanın Öne Çıkan Kripto Paraları (17 Temmuz – 24 Temmuz 2023)

CoinMarketCal'dan alınan veriler doğrultusunda, bu haftanın en çok öne çıkan kripto paralarını proje üzerinde inceledik.

btc analiz

CoinMarketCal’dan alınan veriler doğrultusunda, bu haftanın en çok öne çıkan kripto paralarını proje üzerinde inceledik.

Kripto sektöründe büyük bir yere sahip olan “temel analiz” eşliğinde, kripto paraların popüler haber sitesi CoinMarketCal‘da bu hafta öne çıkan kripto para birimlerini hazırladık. Değerlendirmeye aldığımız kripto paralar, yapıcakları gelişmeler ile birlikte daha şimdiden kripto yatırımcılarının ilgisini çekmiş gözüküyor. Bitcoin’in 30.000 doların üzerine net bir şekilde atmasıyla birlikte bu altcoin’lerde daha büyük hareketler gözlemlenebilir.

1- Stellar (XLM)

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Ripple-SEC davasının kripto endüstrisi adına pozitif seyretmesi, XLM’i uçurmuştu. Kısa sürede yüzde 100’den fazla artış yaşayan XLM, şimdi de temel analiz ışığında gündeme geliyor. “Quarter in Review” gerçekleştireceğini açıklayan popüler proje, hem teknik hem de temel açıdan ilgi çekti. Bu haberin fiyata ne kadar etkisi olacağı ise henüz kestirilemiyor.

Ekran Resmi 2023 07 17 16.17.53

2- The Sandbox (SAND)

Metaverse evreninin başlıca coin’lerinden olan SAND, AMA gerçekleştireceğini açıkladı. Yakın zamanda Apple’ın VR gözlük tanıtımıyla trend yakalayan SAND, son günlerdeki etkinlikleriyle ön plana çıkıyor. AMA etkinliğiyle kripto yatırımcılarıyla iletişim kurmayı hedefleyen SAND, birçok kripto topluluğunun radarına girdi.

Ekran Resmi 2023 07 17 16.16.50

3- Nuls (NULS)

Temel analizin önemli metriklerinden biri olan Mainnet, bu sıralar NULS ile kendini hatırlattı. V12.16.0 Mainnet’ini gerçekleştireceğini açıklayan NULS, haber gücüyle birlikte fiyat yapısını hareketlendirdi. Birkaç gündür hacim kazanan NULS, yakaladığı ivmeyi sürdürebilecek mi?

Ekran Resmi 2023 07 17 16.16.28

Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x