Yükleniyor...

Halo Wallet Nedir?

Halo Wallet, KuCoin borsasından ayrıldığını açıklayan KuCoin Wallet'ın isim değiştirmiş yeni versiyonudur.

halo wallet

Halo Wallet, KuCoin borsasından ayrıldığını açıklayan KuCoin Wallet’ın isim değiştirmiş yeni versiyonudur. Yeniden markalaşma ile birlikte cüzdan, Web3 alanında seyreden çalışmalarını SocialFi üzerine genişletmeyi hedefliyor.

KuCoin Wallet Kapandı Mı?

Merkeziyetsiz cüzdan KuCoin Wallet isim değişikliğine gitti. 3 Nisan 2023 tarihi itibarıyla Halo Wallet olarak yeniden markalaştığını duyuran uygulama, yeni bir SocialFi ekosistemi başlattığını belirtti.

KuCoin Wallet, Haziran 2022’de ilk piyasaya sürülüşünden bu yana, merkeziyetsiz cüzdan alanında önemli bir ilerleme kaydetti. Merkeziyetsiz cüzdan, lansmanından bu yana hem mobil hem de PC için kapsamlı alanlar sunarak binlerce token ve NFT için erişim sundu.

KuCoin Wallet, Ağustos 2022’de, token swap’lerini daha iyi hale getirmek için 1inch Network’ün otomatik piyasa yapıcının işlevini entegre etti.

halo wallet 1

Halo Wallet Nedir?

Halo Wallet, KuCoin Wallet’ın yeniden markalaşan yeni ismidir. Yeniden markalandırma çalışması, bu cüzdanın odak noktasını bir Web3 cüzdanı olmaktan çıkarıp daha geniş bir SocialFi ekosistemini desteklemeye genişletmeyi amaçlıyor. Cüzdan, bir Web3 merkezi olmayan tanımlayıcı (DID) sistemi oluşturmak ve popüler etkileyicilerle etkileşim kurmak için Lens ve Twitter gibi çeşitli zincir içi ve zincir dışı sosyal medya protokollerini entegre etmeyi hedefliyor.

Halo Wallet Başkanı Jeff Haul, merkeziyetsiz cüzdanların, kullanıcıların Web3 ekosistemine birincil giriş noktası olduğunu belirtti. Haul’a göre, yenilenen Halo Wallet, kullanıcıların çok yönlü bir sosyal kimlik oluşturmasına ve sosyal ağlarda kaliteli bilgi bulmalarına yardımcı olacak bir dizi gelişmiş özellikler sunuyor.

Yeni versiyonla, gelecekte SocialFi ekosisteminin yönetişim haklarını merkeziyetsiz bir özerk kuruluş veya DAO aracılığıyla kademeli olarak topluluğa devredilmesi planlanıyor. Şirkete göre, bir DAO yönetişim modelinin uygulanması, daha fazla sayıda yenilikçiyi ve kullanıcıyı, yeni finans modelleri ve trade fırsatlarını keşfetmeye motive ederek aktif bir SocialFi ekosistemini teşvik etmeyi vadediyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner