Yükleniyor...

Binance CEO’su CZ: “Dış Güçler”

Binance CEO'su Changpeng Zhao (CZ), dün akşam saatlerinde ortaya çıkan spekülasyonlar hakkında "dış güçler" yorumunda bulundu.

cz binance

Binance CEO’su Changpeng Zhao (CZ), dün akşam saatlerinde ortaya çıkan spekülasyonlar hakkında “dış güçler” yorumunda bulundu.

Binance borsasının patronu CZ, neredeyse tüm 2023 yılını FUD’lar ile mücadele ederek geçirdi. Geçtiğimiz yıl, FTX’in iflasından sonra açıklamalar yapan CZ, “Biz en büyüğüz, bize saldıracaklar” şeklinde bir yorumda bulunmuştu. Kasım 2022 tarihinden itibaren Binance üzerindeki kara bulutlar geçmiyor.

Son FUD dalgası hakkında açıklamalarda bulunan CZ, yayılan bu haberlerin başka bir borsa tarafından fonlandığını iddia etti. Ayrıca CZ, Binance’e saldıran yeterince dış güç olduğunu ve sektörün bu noktada birleşmesi gerektiğini savundu.

Binance CEO’su CZ, FUD’lar Hakkında Konuştu

Geçtiğimiz gün yaşanan FUD dalgası ve beraberinde gelen kripto çöküşünde, Binance yine hedef okları tarafından işaret ediliyordu. Ortaya çıkan haberlerde, Binance CEO’su Changpeng Zhao’nun (CZ) kırmızı bülten ile arandığına yönelik iddialar ortaya atıldı.

Bu haberlerin düşmesinden hemen sonra CZ, Twitter aracılığıyla çeşitli açıklamalarda bulundu. Akşam haberlerin daha basında yayılmadığı civarda, CZ‘den bir “4” paylaşımı gelmişti. Bu paylaşımın ardından Binance ile ilgili FUD dalgası gelmeye başladı.

CZ‘den bu sabah gelen paylaşımda, en sonki FUD‘ların kripto haber kaynakları tarafından yayıldığı iddia edildi. Binance patronu, bu haber akışının başka borsalar tarafından fonlandığını ve bunun çok küçük göründüğünü ifade etti.

Son olarak CZ, Binance’e saldıran yeterince dış güç olduğunu ve sektörde bu tarz saldırıların yerine ortak noktada birleşilmesi gerektiğini savundu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner