Yükleniyor...

Twitter’ın Yeni Logosu “DOGE” Oldu

Sosyal medya devi Twitter'ın yeni logosu, Dogecoin oldu.

elon musk

Sosyal medya devi Twitter’ın yeni logosu, Dogecoin oldu.

Elon Musk’ın sürekli gündeme getirdiği ve fiyatının artmasında rol oynadığı Dogecoin, Twitter’ın yeni logosu oldu.

12311

Yaşanan gelişmenin ardından, DOGE’un değerinde de kısa sürede büyük bir sıçrama yaşandı. DOGE, yazı kaleme alındığı sırada CoinGecko verilerine göre, %12’lik artışla 0.089 dolar üzerinden işlem görüyor.

Elon Musk’ın Twitter’ı 44 milyara satın almasına ilişkin anlaşma, Ekim 2022’de tamamlanmıştı. Tesla CEO’sunun o günden beri Dogecoin’i Twitter’a entegre edip etmeyeceği ile ilgili çeşitli spekülasyonlar yapılıyordu.

Elon Musk’tan yanıt geldi

Elon Musk, Dogecoin’in Twitter’ın yeni logosu olmasının ardından, Twitter üzerinden çeşitli paylaşımlarda bulundu. Dogecoin’e olan tutkusu ile tanınan Musk, yeni bir meme daha paylaştı.

Elon Musk, bu paylaşımın ardından geçmişte yaptığı bir sohbetin ekran görüntüsünü paylaştı ve “söz verdiğim gibi” ifadelerini kullandı. Ekran görüntüsünde kullanıcının, Elon Musk’tan Twitter’ı satın almasını ve logosunu DOGE ile değiştirmesini istediği görülüyor.

Bunun ardından Musk, medyanın kendisini çok fazla pohpohladığını söyledi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner