Yükleniyor...

HOGE Coin Nedir? Hoge Finance (HOGE) Coin Yorum ve Geleceği 2022

Bu yazımızda HOGE coin nedir, kripto para birimi Hoge Finance nedir, HOGE coin nasıl satın alınır gibi sorulara cevap vermeye çalışacağız.

Hoge Finance (HOGE)

Bu yazımızda HOGE coin nedir, kripto para birimi Hoge Finance nedir, HOGE coin nasıl satın alınır gibi sorulara cevap vermeye çalışacağız. HOGE coin yorum ve geleceği hakkında detaylar…

Hoge Finance, akıllı bir pazarlama kampanyası ve potansiyel kripto düzenlemesi hakkında Kongre’den önce tanıklık etmesi için bir lobici tutması nedeniyle biraz dikkat çeken bir ERC-20 token’ıdır. Kripto para kendisini bir memecoin olarak görüyor. Hoge adı “hold” ve “Doge” kelimelerinin birleşiminden oluşuyor.

Hoge Finance (HOGE) Nedir?

Hoge Finance bir memecoindir, ancak etrafında neredeyse tamamen memlere dayalı sağlam bir topluluk oluşturan bir meme coin’dir. 

Projede, Hoge Finance’in girmek istediği tüm marka derneklerini veya ortaklıklarını yöneten İsviçreli, kar amacı gütmeyen bir kuruluş var. Planın son aşaması, İsviçreli kar amacı gütmeyen kuruluşun kararlarını yönetecek bir DAO’nun başlatılmasını içeriyor. 

Geliştirme ekibine gelince, Hoge Finance’in ücretli bir geliştirme ekibi yoktur. Bu projede geliştirici cüzdanı yok. Bunun yerine proje, 80-120 katılımcıdan GitHub deposuna kadar herhangi bir yere güveniyor. 

Hoge Finance’in diğer yönleri arasında meme gönderimleri, NFT’lerin basılması, bir forum ve bir NFT pazar yeri bulunur. Ne yazık ki, NFT para basma programı, Ağustos 2021’de gelen son güncellemeyle ölü gibi görünüyor. 

Hoge Finance ekibi, topluluğun bir kripto para birimi projesini büyütmenin kritik bir yönü olduğunu kesinlikle biliyor. Topluluğa ve memlere verdikleri muazzam odaklanmayı seviyoruz. 

Hoge Finance’i (HOGE) Kim Kurdu?

Hoge Finance, 7 Şubat 2021’de bir geliştiriciler ekibi tarafından kuruldu. Bazıları kendilerini kanıtladı ve bazıları anonim kalmayı tercih ediyor. 

Anonim kurucuların bazen yatırımcıları tereddüt etmesine neden olabileceğinden, bazı üyelerin kendilerini ikna etmeye karar vermeleri güven verici. Doxxed üyelerden biri, atmosferik bir araştırma bilimcisi Dr. Joseph Niehaus.

Hoge Finance (HOGE) Coin Yorum ve Geleceği

Hoge Finance gibi memecoinleri ve topluluk oluşturan kripto para birimlerini seviyoruz. Bizim sorunumuz, takımın arkasında çok fazla liderliğe sahip görünmemesi. Topluluk tarafından yönetilen bir proje olması gerekiyordu, bu yüzden belki de bu tasarım gereğidir. 

Bu liderlik eksikliğini vurgulamak için, Hoge NFT’leri herhangi bir başarı düzeyine sahip değil – koleksiyondan yalnızca 0,03 ETH değerinde NFT takas edildi. 

Proje, ölmeden önce çok fazla ilk yutturmacaya sahipti. Kripto para birimi şu anda biraz ayı piyasasında ve HOGE da bu süreçte pek iyi sonuç vermedi.

Aslında, kripto para birimi yalnızca proje tanıtım ürettiğinde ralli yapıyor gibi görünüyor. 

HOGE’u iyi bir yatırım olup olmadığına dair bir değerlendirme olarak değerlendiriyoruz. HOGE’da küçük bir miktar para değerli bir yatırım olabilir, ancak paranın önemli bir bölümünü kripto para birimine yatırmayız. 

Bu, Hoge Finance incelememiz için her şeyi özetliyor. Bu proje, kripto para biriminin daha geniş bir kitleye ulaşması için bir topluluk oluşturmaya çalışan uzun memecoin serisindeki bir başka projedir. Bu eğilimi çekici buluyoruz, ancak hangi kripto paraların bir sonraki Shib veya Doge olacağını ve hangilerinin başarısız olacağını anlamak için memetik ve topluluk oluşturma konusunda uzman olmak gerekiyor. 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner