Hope Finance Kullanıcılarından 2 Milyon Dolar Çalındı! • Coinkolik
Yükleniyor...

Hope Finance Kullanıcılarından 2 Milyon Dolar Çalındı!

CertiK, sosyal medya paylaşımında, Hope Finance kullanıcılarının 2 milyon dolar değerinde bir kayba uğradığını bildirdi.

hırsız

CertiK, sosyal medya paylaşımında, Hope Finance kullanıcılarının 2 milyon dolar değerinde bir kayba uğradığını bildirdi.

CertiKAlert’ın sosyal medya üzerinde yapmış olduğu paylaşım ile, Hope Finance kullanıcılarından 2 milyon dolar çalındığını duyurdu. Kripto hırsızlarının gerçekleştirdiği bu olay, Arbitrum ağındaki yaşanan en büyük hırsızlık olarak tarihe geçti.

Hope Finance, Yatırımcılar İçin Uyarılarda Bulundu!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

CertiKAlert’ın Twitter’da yapmış olduğu paylaşım ile kripto yatırımcılarının dikkatini çekti. Hope Finance kullanıcılarına ait 2 milyon dolar değerinde fonun çalındığını bildiren CertikAlert, gerçekleşen bu olayın Arbitrum ağında görülmüş en büyük kripto hırsızlığı olarak nitelendirdi.

Ayrıca CertikAlert, yayınladığı veriler doğrultusunda gerçekleşen 2 milyon dolarlık kripto hırsızlığının TornadoCash’e aktarıldığını ifadelerine ekledi. Hope Finance, yaşadığı bu talihsiz olay sonununca yatırımcılarına çağrıda bulunarak, stake etmiş oldukları LP’lerin geri çekilmesini bildirdi.

Kripto piyasaları yükselmeye devam ettikçe kripto tarafında gerçekleşen illegal olaylar da artışa geçmiş durumda. Bitcoin (BTC), yukarı yönlü ivmesini devam ettirirken kripto sektörü için illegal durumlar hızla devam ediyor. Yaşanılan hırsızlık olayları hakkında yatırımcıların bilinçlenmesi için birçok önemli kurum sosyal medyadan bilgilendirme yapıyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x