Yükleniyor...

HTC’nin Yeni Metaverse Telefonu Kripto Para ve NFT Cüzdanını İçeriyor

HTC Desire 22 Pro, metaverse'te gezinmek ve kripto ve NFT'lerinizi yönetmek için gerekli uygulamalarla birlikte gelecek.

148076853c3219dce70b3f7e60c897ae1401a9e6

HTC Desire 22 Pro, metaverse’te gezinmek ve kripto ve NFT’lerinizi yönetmek için gerekli uygulamalarla birlikte gelecek.

Akıllı telefon üreticisi HTC, metaverse platformuyla uyumlu olacak şekilde tasarlanan ve kripto ve NFT işlevselliğini içeren ilk “Viverse” telefonunu piyasaya sürdü. HTC Desire 22 Pro, kripto ve NFT’ler dahil olmak üzere metaverse içeriğinize telefondan erişmenize ve bunları yönetmenize izin veren uygulamalarla önceden donatılmış olarak gelir. Bir Viverse uygulaması ayrıca dijital bir pazarda NFT satın almanıza ve duyuru başına “kendi sanal alanınızı yaratmanıza” olanak tanır. Desire 22 Pro ayrıca Ethereum ve Polygon tabanlı yerleşik bir kripto cüzdanı ile birlikte piyasaya sürülecek.

Cihaz, içeriği kablosuz olarak VR başlığına yansıtmanıza olanak tanıyan HDCP 2.2 bağlantısına sahip HTC’nin hafif Vive Flow VR başlığıyla birlikte çalışacak şekilde optimize edilmiştir ve bir Vive Manager uygulaması da VR donanımınızı kurmanıza ve yönetmenize olanak tanır.

Bilindiği üzere HTC, kripto teknolojisini erken benimseyen markalardan birisi. 2018’de yerleşik bir kripto donanım cüzdanına ve tam bir Bitcoin node’u çalıştırma yeteneğine sahip Exodus 1 akıllı telefonunu üretti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner